SAMMAR büyüyor

10 Ekim 2013 Perşembe

SAMMAR'ın Genel Müdürü Yalçın Yıldırım, "Samsunlulara en iyiyi en ucuza sunmak amacıyla başlaştığımız yatırımlarımızı sürdüreceğiz" dedi.

sammar-buyuyor

SAMMAR Samsun’da 38’inci şubesini Kalkanca'da açtı. Yeni şubenin açılış kurdelesini Samsun Vali Yardımcısı Hasan Özhan, SAMMAR Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Akyüz ve Genel Müdürü Yalçın Yıldırım kesti.

Açılış töreninde konuşan Samsun Vali Yardımcısı Hasan Özhan, yatırımcı firmalar sayesinde kentin değerinin her geçen gün arttığını belirtti. Son yıllarda yatırımcıların Samsun'a ilgi göstermeye başladığını ve konaklama anlamında ciddi yatırımlar olduğunu söyleyen Özhan, "Bu da bize artık Samsun'un yatırım bölgesi görüldüğünü gösteriyor. Yatırımcının Samsun'un geleceği hakkında güveni artmakta. Samsun yapılan yatırımlarla sadece Doğu Karadeniz'in değil, ülkenin en gelişmiş illerinden biri oldu. SAMMAR'ın da yaptığı yatırımlarla ulusal marketler zincirine dönüşmesini diliyorum" dedi.

Samsun'a yeni bir şube daha kazandırmanın gururunu yaşadıklarını ifade eden SAMMAR Genel Müdürü Yalçın Yıldırım'da, "38’inci şubemiz Samsun'a hayırlı uğurlu olsun. Kalkanca'da  450 metrekare alana sahip şubemizde 15 personelle Kalkanca halkına en iyi hizmeti sunacağız" diye konuştu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri