Sevgililer Günü Anatolium’da ‘Aşk’a geliyor

11 Şubat 2015 Çarşamba

Anatolium Alışveriş Merkezi, Sevgililer Günü’nde hem eğlendiriyor hem kazandırıyor

sevgililer-gunu-anatoliumda-aska-geliyor

14 Şubat’ta alışveriş merkezi içinde oluşturulacak olan etkinlik alanında ziyaretçiler, canlı heykellerle fotoğraf çektirecek, birbirinden keyifli Tango, Flamenko ve Hint dans gösterileri ile farklı ve etkileyici performansları izleyip eğlenecek ve aşk şarkıları eşliğinde bu özel günü sonuna kadar yaşayacak. Etkinlik alanında ziyaretçilere sevgi çikolataları da dağıtılacak.

Mallexpert yönetiminde Anatolium Alışveriş Merkezi’nin bir sürprizi daha var. Sevgililer Günü etkinlik alanında kurulacak olan Radyo Vizyon 14-15 Şubat’ta Sevgililer Günü’ne özel Alışveriş Merkezi’nden canlı yayında olacak. Eğlenceli yarışmaların yer alacağı etkinlikte, kazanan ziyaretçilere mağazalardan sürpriz hediyeler verilecek.

Sevgililer hediye de kazanacak
Anatolium Sevgililer Günü’nde de kazandırmaya devam ediyor. 150 TL ve üzeri alışverişlere iki farklı hediye seçeneği var. İsteyen ziyaretçiler Bay/Bayan ve Çocuk Giyim’in öncü markalarından Defacto’dan hediye çeki ya da aşkı yansıtan Anatolium kupalarından birini alabiliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri