Star Wars hayranları Forum Aydın’a rekor kırmaya geliyor

12 Eylül 2014 Cuma

Forum Aydın, dünyanın en ünlü serisi ‘Star Wars’un Disney Channel’da gösterime girecek yepyeni çizgi filmi ‘Star Wars Asiler’ için özel bir lansman aktivitesi düzenliyor

star-wars-hayranlari-forum-aydina-rekor-kirmaya-geliyor

Aydın ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, küçüklerin olduğu kadar büyüklerin de ilgisini çekecek özel bir etkinliğe imza atıyor.  ‘Star Wars Asiler’in dünya lansmanı kapsamında gerçekleştirilecek etkinlikte 7’den 77’ye tüm Star Wars hayranları, aynı anda  “Işın Kılıcı Sallama” kategorisinde dünya rekoru kırmaya çalışacak.

Star Wars Asiler’in Dünya Lansmanı kapsamında, 20 Eylül Cumartesi günü, Forum Aydın’la birlikte Forum Mersin, Forum Çamlık (Denizli), Forum Bornova (İzmir), Forum Trabzon, Forum İstanbul, Forum Kayseri, Forum Gaziantep ve Gordion AVM’de (Ankara) eş zamanlı etkinlikler düzenleniyor.

Etkinliklerde Star Wars hayranları hep birlikte Senkronize Işın Kılıcı Sallama rekorunu kırmaya çalışarak, Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeyi hedefleyecek. Daha sonra ise Star Wars Asiler’in 44 dakikalık özel bölümünün Türkiye’deki ilk gösterimi yapılacak. 

100 TL’lik alışveriş bilet kazandırıyor
Star Wars Asiler’in özel gösterimine katılmak için ziyaretçilerin tek yapması gereken, 17 Eylül’e kadar Forum Aydın içindeki mağazalardan 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak çekilişe katılmak. Çekilişte özel gösterim bileti kazananalar, Türkiye’de ilk defa gösterimi yapılacak olan Star Wars Asiler’in 44 dakikalık özel bölümünü izleme şansı elde edecek.

Star Wars yeni kuşaklarla tanışıyor
Star Wars’un efsanevi dünyasını yeni kuşaklarla tanıştırma hedefiyle hazırlanan seride; İmparatorluk kuvvetleri uzak bir gezegeni işgal etmiş ve geride kalan Jedi savaşçılarını yakalamaya çalışırken, kendilerini ‘Asiler’ olarak adlandıran zeki ve becerikli bir ekibin, Hayalet isimli gemileriyle İmparatorluk’a karşı verdiği mücadele ele alınıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri