Swatch’tan sanat özel saati

11 Kasım 2015 Çarşamba

El işi, tel işleme aksesuarları seven ve parlak, stil sahibi, fazlasıyla dikkat çeken saat eserlerini sevenlere Swatch’tan özel koleksiyon

swatchtan-sanat-ozel-saati

Joana Vasconcelos tarafından tasarlanan el yapımı Swatch Sanat Özel Saati, saat severlerin beğenisine sunuluyor. Limitli sayıda sadece 999 ve numaralı üretilen, Lookseasy isimli bu çok özel ürün, el yapımı parçaların kullanıldığı ilk Swatch Sanat Özel Saati! Türkiye’ye ise sadece 3 adet gelecek.


Özel paket ile satışta olan saatin kadife kutusu da, bir mücevher kutusunu andırıyor. Joana Vasconcelos ve Swatch işbirliği, Swatch sponsorluğundaki Venedik Bienali’nde, sanatçının eserini içeren sergi ile başladı, Joana’nın eşsiz, elegant ve zanaatkarlığa bir övgü niteliğindeki yepyeni Sanat Özel Saati tasarımı ile bu iş birliği devam ediyor.


Joana, bu özel proje için eski tel örme teknikleri konusunda ustalığa sahip olan Portekizli zanaatkârlar ile çalıştı. Sanatçının çizimi ile yaratılan tasarım, 999 adet saatin hepsine, teker teker, buzanaatkarlar tarafından işlendi. Bu proje için, hassasiyet ve hafifliğin ön plana çıkarıldığı, sofistike bir tel örme işlemi geliştirildi. Ardından, her saat parçası, Swatch saat ustaları tarafından birleştirildi ve bu özel saatler yaratılmış oldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri