Taurus anne eli değmiş gibi

14 Kasım 2013 Perşembe

Açıldığı günden itibaren 10 binlerce kişinin ziyaret ettiği Taurus AVM’de ziyaretçiler, düşüncelerini anı defterine aktardı

taurus-anne-eli-degmis-gibi

TaurusAVM anı defteri açarak ziyaretçilerinin görüşlerine yer verdi. Anı defterinde AVM’nin en fazla lokasyonuna ilişkin olumlu görüş bildirilirken, “Anne eli değmiş gibi”, “Aradığımız tat, tam da buydu, hayırlı olsun” gibi görüşler sıklıkla tekrarlanmış durumda.

Konya Yolundaki ilk ve tek AVM olma özelliğiyle dikkati çeken Taurus, açılışının ardından kısa süre geçmesine rağmen Ankaralıların beğenisini kazandı. Ziyaretçilerinin AVM hakkındaki öneri, istek, talep ve fikirlerini de dikkate almak isteyen Taurus AVM yönetiminin açtığı anı defterleri, birbirinden ilginç fikir, talep, gülümseten, düşündüren notla doldu.

Bölgedeki AVM eksikliğinden yakınan ziyaretçilerin önemli bölümü, anı defterine Taurus’la birlikte bu boşluğun dolduğunu yazarken, açılış tarihi olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın seçilmesinin ise son derece önemli ve memnuniyet verici olduğunun altını çizdi.

Notların tamamına yakınında AVM’nin beğenildiğine dair ifadelerin yer aldığı defterde bir ziyaretçiyse, “Aradığımız tat, tam da buydu. Hayırlı olsun” şeklinde düşüncesini paylaştı.

İlgi çeken notlardan bazıları şöyle, “Mağazaları hiç bu kadar derli toplu bir alışveriş merkezi görmedim. Anne eli değmiş gibi”, “Oyun merkezi bir harika dostum”, “Elit, janjanlı. Gerçekten çok şahane bir AVM”,  “Sevgili Taurus çalışanları, size minnettarız. Bizim gibi üniversite öğrencilerine uygun fiyatlarla ürünler sunduğunuz için teşekkür ederiz.”

Taurus AVM Müdürü Meriç Kaptan, halkın fikirlerine saygı duyan, önerilerini dikkate alan bir yapılarının bulunduğunu söyledi. Bu yapıları nedeniyle anı defteri uygulaması başlattıklarını hatırlatan Kaptan, “AVM’yi oluştururken, kendimize ‘insanların sadece alışveriş yaptığı değil, keyifle gezdikleri, stres attıkları bir yaşam merkezi’ olacağız diye hedef koymuştuk. Halkla buluşmamızın üzerinden çok geçmedi. Ama anı defterini incelediğimizde hakkımızda yazılanlar bize haklı bir gurur yaşattı. Çünkü görüyoruz ki hedefimizi çoktan yakalamışız” diye konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri