Tavuk Dünyası’na yeni Pazarlama Direktörü!

06 Ekim 2017 Cuma

Yeme-içme sektöründeki hızlı büyümesini sürdüren Tavuk Dünyası'nın Pazarlama Direktörlüğü görevini Filiz Bekik üstlendi

tavuk-dunyasina-yeni-pazarlama-direktoru

Tavuk ağırlıklı menüleri ile Türkiye’de yeme – içme sektöründe yepyeni bir kulvar oluşturan Tavuk Dünyası, hızlı büyüme ve kurumsallaşma çalışmalarını dünya standartlarına taşıma hedefi kapsamında perakende ve hızlı tüketim ürünleri sektörlerinin tecrübeli ismi Filiz Bekik’i Pazarlama Direktörü olarak atadı.

 

Filiz Bekik kariyerine 2001 yılında Unikom’da (Unilever&Komili) üretim ve kalite kontrol sistemlerinin analizini üstlenerek başladı. Sonrasında KoçSistem Stratejik Pazarlama Departmanı’nda Proje Asistanı olarak görev aldı.

 

2002-2004 yılları arasında İTÜ İşletme Fakültesi İşletme Mühendisliği Programı dâhilinde Araştırma Asistanı olarak çalışan Filiz Bekik, 2004’te Kek Kategorisi Marka Müdürü Asistanı olarak çalışmaya başladığı Ülker’de sırasıyla Bisküvi kategorisi Marka Müdürü ve Shopper Marketing Müdürü olarak görev aldı. 2010 yılında Chicco’nun Pazarlama Müdürü olarak Artsana’ya katıldı.

 

Ekim 2014’ten itibaren Carter’s & OshKosh B’Gosh Baby Apparel ekibine dâhil olan ve her iki markanın Dijital ve Pazarlama Müdürlüğü’nü yürüten Filiz Bekik, kariyerine Temmuz 2017 itibarıyla Tavuk Dünyası’nda Pazarlama Direktörü olarak devam ediyor. Filiz Bekik yeni göreviyle birlikte Tavuk Dünyası’nda, marka mimarisinin ve stratejisinin oluşturulması ile kurumsal kimlik çalışmalarından sorumlu olacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri