Tchibo’da kayak keyfi

26 Kasım 2012 Pazartesi

Tchibo, 28 Kasım’da başlayacak yeni temasıyla tepeden tırnağa kış sporlarına dair her tür ihtiyacı uygun fiyatlarla satışa sunuyor. “Ailece Kayak Keyfi” temasında ailenin tüm fertlerine şık tasarımlar vaat ediyor

tchiboda-kayak-keyfi

Tchibo, “Ailece Kayak Keyfi” teması ile 28 Kasım’dan itibaren www.tchibo.com.tr, 444 2 826 numaralı telefonla sipariş hattı ve tüm Tchibo mağazalarından satışa çıkacak ürünleriyle kış sporları tutkunlarına tepeden tırnağa tüm ihtiyaçlarını tek bir adreste bulma imkanı sunuyor. 

Su tutmayan ve rüzgar geçirmeyen özelliğiyle nefes aldıran kayak montu kaymayı önleyen plastik kaplama ve çıkarılabilir kar korumasına sahip. Acil durumlarda yer belirlemeyi kolaylaştıran Recco reflektörü de olan ürün aynı zamanda içeriden dışarıya kablo çıkışı bulunan MP3 çalar cebiyle koleksiyondaki yerini alıyor.

Tchibo’nun “Ailece Kayak Keyfi” temasında kış sporları kıyafetlerinin yanı sıra tüm gerekli aksesuarlar da bulunuyor. Buğulanmayı önleyen çift camlı, aynalı ve yüzde 100 UV korumalı kayak gözlüğü ideal görüş imkanı sağlayan özelliğiyle kayak severler için olmazsa olmaz ürünler arasında.

Tchibo aksiyon kamerası ile heyecanınızı kaydedin, paylaşın
28 Kasım’da başlayacak “Ailece Kayak Keyfi” teması ile aile fertlerinin kış sporlarına dair her tür ihtiyacını karşılayan Tchibo, güvenlik ekipmanlarının olmazsa olmazı aerodinamik, çarpmaya, UV ışınlarına ve soğuğa dayanıklı dış kaplamaya sahip kaskın yanında kış sporu sevenlerin tatil zamanlarını unutulmaz kılmak için aksiyon kamerasına da yer veriyor.

HD kalitesinde kayıt yapan kamera elleriniz serbestken kullanılabilme ve çarpmaya dayanıklılık özellikleriyle güzel anları saklama imkanı sunuyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri