Tchibo’dan Babalar Günü’ne özel hediyeler

04 Haziran 2013 Salı

Her hafta değişen temalarıyla tüketicilerine pratik ve kullanışlı ürünler sunan Tchibo, yarın başlayacak temasını erkeklere ayırdı. “Erkek Modası” teması tüm Tchibo mağazaları, tchibo.com.tr ve 444 28 26 telefonla sipariş hattında satışa sunulacak

tchibodan-babalar-gunune-ozel-hediyeler

Tchibo, “Erkek Modası” temasında bir erkeğin gardırobunda olması gereken tüm detayları düşünüyor. Şort mayolardan, gömleklere; kot pantolondan, aksesuarlara uzanan koleksiyonda, yaklaşan Babalar Günü’nde hediye almakta zorlananlara da birbirinden şık ve rahat alternatifler sunuluyor.

Yazın en modern ve renkli halini “Erkek Modası” temasında toplayan Tchibo, giysi seçeneklerinin yanı sıra seyahatler için esnek ve genişleyebilen valizlerle de erkeklerin hayatlarını kolaylaştırmayı vadediyor.

Haziran ayının üçüncü Pazar günü kutlanan Babalar Günü’ne özel hediyelerin de yer aldığı “Erkek Modası” teması; nostaljiden vazgeçmeyen babalara teknolojik bir dokunuşla geliştirdiği dijital pikapta iyi bir ses kalitesiyle müzik dinleme imkanı sağlıyor.

Müzik setleri, tarayıcılar ve kompakt radyo gibi gündelik hayatta kullanılan elektronik aletlerle zenginleşen temada 150 TL ve üzeri alışveriş yapanlara Stereo Kulaklık hediye. Erkek Modası teması yarın (5 Haziran) tüm Tchibo mağazalarında, tchibo.com.tr’de ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattında satışta. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri