Tekin Acar Cosmetics, İstanbul’da 22’nci mağazasını açtı

29 Mart 2013 Cuma

Türkiye gelindeki mağazalaşma atağını sürdüren Tekin Acar Cosmetics, bu kapsamda İstanbul’daki 22’nci mağazasını açtı. Açılışa özel kampanya düzenleyen Tekin Acar Cosmetics, 29–31 Mart günlerinde Ataşehir Brandium mağazasından yapacağınız alışverişlerinizde yüzde 15 indirim

tekin-acar-cosmetics-istanbulda-22nci-magazasini-acti

Türkiye selektif kozmetik pazarının lideri Tekin Acar Cosmetics, yeniden yapılanma süreci kapsamında yeni mağaza açmaya ve mevcut mağazalarını yenilemeye devam ediyor. Bu kapsamda Tekin Acar Cosmetics, İstanbul mağazalarına bir yenisini daha ekleyerek 22’nci mağazasını Ataşehir Brandium’da açtı.

Tekin Acar Cosmetics açılışa özel birde kampanya düzenliyor. Kampanya kapsamında 29–31 Mart günleri arasında Ataşehir Brandium Tekin Acar Cosmetics mağazasından, yapacağınız alışverişlerinizde yüzde 15 indirim.

Tekin Acar Cosmetics’in yeni konseptiyle açılan modern mağazası, ferah ve şık dekorasyonu, güler yüzlü ve eğitimli ekibiyle hizmete girdi. Tüm ürün gruplarını barındıran mağazada, profesyonel makyaj ekibi ve bakım yaptırmak isteyen müşteriler için bir de cilt bakım kabini bulunuyor.

Tekin Acar Cosmetics exclusive markaları, modern mağaza dekorasyonu, tüm markaların servisini sunabilen kendine ait eğitimi personeli, her mağazada bulunan özgür ve güvenli alışveriş olanağı sağlayan ürün bilgi monitörleriyle müşterilerine birçok ayrıcalık sunuyor. Cilt bakımından makyaja, parfümden saç bakımına birçok özel markaya sahip olan Tekin Acar Cosmetics yarattığı fiyat avantajıyla da müşterilerinin ilgisini çekiyor.

Dermokozmetik ürünler, erkek bakımı, el-ayak-tırnak bakımı, parfümde en çok satanlar ve en yeni ürünler mağaza için yönlendirmelerle ayrılmış, oldukça dikkat çekiyor. Ataşehir Brandium Tekin Acar Cosmetics Mağazası, cilt bakımı ve zengin parfüm markalarıyla geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Tekin Acar Cosmetics önümüzdeki aylarda da yeni illerde, yeni mağaza açılışlarıyla pazar payını her geçen gün artırarak liderliğini korumaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri