Tekin Acar Cosmetics'in İzmir Mustafabey mağazası yenilendi

13 Ağustos 2012 Pazartesi

Tekin Acar Cosmetics'in 2003 yılında açılan Mustafabey mağazasının dekorasyonu tamamen yenilendi

tekin-acar-cosmeticsin-izmir-mustafabey-magazasi-yenilendi

2003 yılında açılan Mustafabey mağazası, 145 metrekare satış alanında, 5 çalışanla hizmet veriyor. Tekin Acar Cosmetics’in modern mağaza konseptiyle dikkati çeken mağazanın dekorasyonu tamamen yenilendi. Mağaza ferah ve modern dekorasyonu, eğitimli ekibiyle geçtiğimiz günlerde açıldı. Tüm ürün gruplarını barındıran mağazada yeni bir cilt analiz cihazı, bakım yaptırmak isteyen müşteriler için bir de cilt bakım kabini bulunuyor.

Dermokozmetik ürünler, bebek ve anne bakımı, erkek bakımı, el-ayak-tırnak bakımı, parfümde en çok satanlar ve en yeni ürünler mağaza için yönlendirmelerle ayrılmış durumda. mağaza, cilt bakımı ve zengin parfüm markalarıyla geniş bir ürün yelpazesine sahip. 

Türkiye'de selektif kozmetik pazarında lider konumda olan Tekin Acar Cosmetics önümüzdeki aylarda da yeni illerde, yeni mağaza açılışlarıyla pazar payını her geçen gün artırarak liderliğini korumayı planlıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri