Teknosa’dan iki yeni mağaza birden

27 Mayıs 2013 Pazartesi

Teknosa, Türkiye’nin en büyük ikinci Teknosa mağazası olma özelliğine sahip İstanbul Eyüp Vialand ve Bodrum’un Yalıkavak beldesinde bulunan Palmarina AVM’de açtığı mağazalarıyla birlikte, Türkiye’nin 77 ilinde toplam 294 mağazaya ulaştı

teknosadan-iki-yeni-magaza-birden

Teknosa, Türkiye genelinde 294 mağazaya ulaştı. Türkiye’nin en büyük ikinci Teknosa mağazası olma özelliğine sahip İstanbul Eyüp Vialand ve Bodrum’un Yalıkavak beldesinde bulunan Palmarina AVM mağazalarının açılışını gerçekleştiren Teknosa, “Herkes İçin Teknoloji” felsefesiyle Türkiye’nin 81 ilinde teknolojiyi tüketicilerin ayağına götürmeye devam ediyor. Teknosa böylelikle İstanbul’da 59, Bodrum’da ise 4’üncü mağazasının açılışını gerçekleştirmiş oldu.

Türkiye’nin ilk ve tek tema parkına sahip olan İstanbul Eyüp’teki Vialand AVM’nin ana mağazaları arasında yer alan Teknosa mağazası, 5 bin metrekarelik satış alanı ve Exxtra konseptiyle dikkat çekiyor. İstanbul Cevahir AVM mağazasından sonra Türkiye’nin en büyük ikinci Teknosa mağazası olma özelliğini taşıyan mağaza, tüketicilere binlerce marka teknolojik ürünü bir arada sunacak.

Teknosa’nın Bodrum Yalıkavak’taki mağazası ise 116 metrekare teşhir alanı olmak üzere toplamda 190 metrekarelik alanda teknoloji severlere hizmet verecek. 2013 yılında mevcut satış alanına 30 bin metrekare alan daha eklemeyi hedefleyen Teknosa, yeni açtığı bu mağazalarlabirlikte bu hedefine doğru önemli bir adım daha atmış oldu.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri