Teknosa’dan yeni işbirliği

07 Mart 2013 Perşembe

Teknosa, müşterilerini yeni nesil online film izleme servisi Filmbox Live ile tanıştırıyor. Dünyanın farklı ülkelerinde TV kanalları, film dağıtımı ve online içerik servislerine sahip olan medya şirketi SPI işbirliği ile Filmbox Live’ın sağlayacağı içerik “Teknosa Film Kulübü by Filmbox Live” adıyla Teknosa müşterilerine ulaşacak

teknosadan-yeni-isbirligi

Teknosa, uluslararası medya devi SPI ve Türkiye’deki stratejik iş ortağı Eftaş ile yeni bir işbirliğine merhaba dedi. Teknosa ve SPI birlikteliği, “Teknosa Film Kulübü by Filmbox Live” ile yüzlerce film ve eğlence içeriğini Teknosa müşterileriyle buluşturacak. “Teknosa Film Kulübü” film portalı desteğiyle içeriği belirlenen “Teknosa Film Kulübü by Filmbox Live” servisi kapsamında 300’den fazla film ve bine yakın eğlence içeriği bulunuyor.

Mart ayında belirli Philips Smart Tv modelleri ve  Apple TV satın alan Teknosa müşterileri tüm bu ayrıcalıklara 3 ay boyunca ücretsiz sahip olacak. Kullanıcılar, Teknosa Film Kulübü’nün Web-Android-Apple Store ve Smart TV uygulamalarından yararlanarak tüm içerikleri televizyon, PC, akıllı telefon ve tabletler gibi platformlardan da izleyebilecek.

Teknosa Kategori Direktörü Nedim Erdal, izleyicinin film izleme alışkanlıklarını değiştirecek ve yeni bir soluk getirecek olan bu sistemi tüketiciyle buluşturmaktan ve SPI gibi uluslararası bir ortakla işbirliği yapmaktan mutlu olduklarını söyledi.

Türkiye’de yeni bir uygulama ile Filmbox Live markasıyla zengin bir online film içeriğini pazara sunduklarını söyleyen Filmbox Live Direktörü Berk Uziyel ise, yüzlerce film, moda, spor programları ve belgesellerden oluşan içeriğin TV, cep telefonu, tablet, mobil, web gibi farklı platformlardan üyelik ile sınırsızca izlenebildiğini açıkladı. Teknosa ile son tüketiciye ulaştıklarını belirten Uziyel, “Teknosa’nın pazardaki konumu ve profesyonel yaklaşımı bu işbirliğinde anahtar rol oynadı” dedi. Uziyel, stratejik iş ortakları Eftaş ile uluslararası Filmbox Live’ın altyapı ve tüm online Ar-Ge’lerini Türkiye’de oluşturmaya başladıklarını kaydetti. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri