Tepe Home artık Avrupa’da

19 Ağustos 2014 Salı

Tepe Home, 2014 büyüme planları doğrultusunda hızla ilerliyor

tepe-home-artik-avrupada

Yurt içi ve yurt dışı yeni mağaza açılışları ile birlikte 37 mağazaya ulaşan Tepe Home, yılsonuna kadar toplam mağaza sayısını 40’ın üzerine toplam satış alanını ise 140 bin metrekarenin üzerine taşımayı hedefliyor.

Tepe Home, Azerbeycan ve KKTC’deki yurt dışı mağazalarına bir yenisini daha ekleyerek Avrupa’daki ilk mağazasını Almanya’da açtı. 900 metrekarelik alanda hizmet verecek olan mağaza,  Hamburg’un Harburg bölgesinde hizmete açıldı.  Mağazada mobilyadan aksesuara bir evin ihtiyacı olan tüm dekorasyon ürünleri satışa sunuluyor.

Türkiye ve yurt dışındaki tüm mağazalarda sergilenen mobilyaların yüzde 80’i Tepe Home’un Ankara ve Eskişehir’deki kendi fabrikalarında üretilirken bir kısım mobilya ise dünyanın en iyi mobilya üreticilerinden ithal edilerek tüketicilerin beğenilerine sunuluyor. Tasarım aşamasından tüketiciye ulaşana kadar tüm süreçleri 1’inci sınıf işçilik, malzeme ve kalite anlayışıyla üretilirken sürekli yenilenen tasarımlarla çeşitlenen tüm mobilyaların özellikle döşemeli ürünlerdeki kumaş çeşitliliği ve terzi titizliğindeki el işçiliği dekorasyon severlerin kendi tarzlarına uygun mobilya seçmesine de olanak sağlıyor.

Tepe Home’un kendi bünyesindeki tasarım, Ar-Ge ve Ür-Ge ekipleri tarafından özenle seçilen aksesuarlar ise her eve, her bütçeye ve her sezona uygun koleksiyonlar içinde yer alıyor.

Dünya trendlerinin yanı sıra Türkiye ve yurt dışındaki tüm bölgelerde her bir mağaza özelinde o bölgenin yaşam alışkanlıklarına uygun mobilya ve aksesuar çeşitliliği ile bezenen ürünler uygun ödeme koşulları ile satışa sunuluyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri