Tepe Nautilus Atatürk’ü anıyor

07 Kasım 2013 Perşembe

Tepe Nautilus, 10 Kasım’da besteci ve piyanist Tuluyhan Uğurlu’yla Atatürk’ü anma programı düzenliyor

tepe-nautilus-ataturku-aniyor

Tepe Nautilus, Atatürk’ü anma programı hazırlıyor. Programda, Tuluyhan Uğurlu’nun gerçekleştireceği “Mustafa Kemal Atatürk ve Güneşin Askerleri” konseri gerçekleşecek. Konser, 10 Kasım Pazar günü 15.00–16.00 saatleri arasında Tepe Nautilus etkinlik alanında düzenlenecek.

Atatürk için yazılan önemli eserler arasında yer alan “Mustafa Kemal Atatürk ve Güneşin Askerleri” isimli senfonik eser, Atatürk’ün yaşamı, kurtuluş savaşı ve devrimlerini anlatıyor. Barkovizyon gösterileriyle desteklenecek konserde, Tuluyhan Uğurlu “Dolmabahçe'de Hüzünlü Sonbahar”, “Sofya'da Dans”, “Biz Cumhuriyet'i Çok Sevdik”, “Cumhuriyet'in Kızları” ve “Cumhuriyet Trenleri” adlı eserleri Tepe Nautilus ziyaretçileriyle buluşacak.

Ayrıca, Tepe Nautilus’ta 29 Ekim günü açılan “Atatürk ve Cumhuriyet” konulu sergiyse, 10 Kasım akşamına kadar devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri