Tepe Nautilus’tan yılbaşı hediyesi: Volvo C70

03 Aralık 2012 Pazartesi

Tepe Nautilus, yılbaşında da ziyaretçilerini sevindiriyor. 3 Aralık 2012 – 3 Şubat 2013 günleri arasında Tepe Nautilus’taki mağazalardan 150 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, gönülleri çelen kor siyah bir Volvo C70 için çekiliş hakkı kazanıyor

tepe-nautilustan-yilbasi-hediyesi-volvo-c70

3 Aralık 2012 – 3 Şubat 2013 günleri arasında Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’ne giden ziyaretçiler hem yılbaşı alışverişi yapmanın keyfini çıkarıyor hem de Volvo C70 için çekiliş hakkına sahip oluyor. Kampanya süresince Tepe Nautilus mağazalarından toplam 150 TL ve katları tutarında alışveriş yapanlar, fatura ve / veya fiş karşılığında Tepe Nautilus’ta bulunan kampanya masalarına gelerek çekilişe katılabiliyor.

8 Şubat 2013 tarihinde saat 16.00’da noter ve Milli Piyango personeli huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek talihli ziyaretçi, 1 adet metalik kor siyah Volvo C70 sahibi oluyor. Çekilişin sonuçları 11 Şubat 2013 Pazartesi günü, Akşam Gazetesi ve Tepe Nautilus web sitesinde yayınlanacak.

Tepe Nautilus ziyaretçileri, kendilerine ve sevdiklerine birbirinden renkli yılbaşı hediyeleri almanın yanı sıra, yaptıkları her alışverişle büyük ödüllü çekilişe katılım şanslarını da artıracak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri