Tommy Hilfiger’dan yeni kapsül koleksiyon

16 Ekim 2014 Perşembe

Tommy Hilfiger, 2014 Sonbahar/Kış sezonunda, klasik dikim geleneklerinin teknik dağcılık dokunuşlarıyla füzyonundan ilham alan “Tech meets Tradition” özel kapsül koleksiyonunu moda severlerin beğenisine sunuyor

tommy-hilfigerdan-yeni-kapsul-koleksiyon

Tommy Hilfiger, Amerikan spor giyim tarzının klasik İngiliz mirasıyla modern tarzda yorumlanmasından doğan Tech meets Tradition koleksiyonunu lanse ediyor. Tommy Hilfiger’ın imzası olan preppy tarzı efsanevi İngiliz yün üreticisi Abraham Moon ile ortak geliştirilen özel ekoselerle Tech meets Tradition koleksiyonunda buluşuyor. Klasik ekose desenleri, teknik dağcılık etkileriyle kombine edildiğinde Tech meets Tradition koleksiyonunda benzersiz stiller ortaya çıkıyor, bu stillere modern maceraperestler için tasarlanan yedi özel outdoor parça da dâhil.

Tommy Hilfiger, özel ekose kumaşların geliştirilmesi için 1837 yılında kurulan ve İngiltere’nin önde gelen yün üreticilerinden biri olan Abraham Moon ile işbirliği yaptı. Bu geleneksel ekoseler, koleksiyonun teknik estetiğini yansıtırken, Amerika’nın benzersiz outdoor tarzını klasik İngiliz stiliyle harmanlıyor. Moon’un özel ekoseleri, cesur renk patlamalarıyla şaşırtıyor. Geleneksel yünlü kumaşlar, fonksiyonel naylon ve lüks deri vurgularla birlikte kullanıldığında modern bir görünüm kazanıyor. Koleksiyonda klasik İngiliz tarzına yoğun Amerikan etkisinin eşlik etmesinden Doğu kıyısının preppy stiliyle İngiliz geleneğinin füzyonu yaratılmış.

Bir sporcunun açık havada ihtiyaç duyabileceği temel parçalardan ilham alınarak hazırlanan yedi özel parça ise Tech meets Tradition koleksiyonunun maceraperest ruhunu ve özgün bir kombinasyonunu yansıtıyor. Özel parçalar arasında Moon ekosesinden bir sırt çantası ve kamp matarası, kamuflaj desenli ve pop renklerin vurgulandığı sırt çantaları, lüks görünümlü ve iki yönlü kullanılabilen fermuarlı bir yelek, yünlü bir battaniye, ince naylon halatlı paslanmaz çelik bir kronometre ve uyku tulumuna dönüşebilen bir hibrid yelek yer alıyor.

Tommy Hilfiger, yeni kapsül koleksiyonu ile ilgili düşüncelerini, “2014 Sonbahar Tech meets Tradition koleksiyonumuzda Amerika Birleşik Devletleri’nden İngiltere’ye uzanan bir yolculuktan esinlendik. Koleksiyon, modern Amerikan spor etkilerini özel dikim kalitesinde kumaşlara uygulayarak klasik preppy görünümüne gençlik ruhu aşılıyor. Abraham Moon ile yaptığımız ortak çalışma çok heyecan verici olduğunu söyleyebilirim. Birlikte geliştirdiğimiz özel ekoseleri spor giyim serimize entegre ederek klasik ve çağdaş stiller arasında bir füzyon yarattık” sözleriyle dile getiriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri