Tüketici Damat’ın başarısını tescilledi

12 Kasım 2012 Pazartesi

Türkiye ve dünya erkek giyim sektöründe, yaygınlığını gün geçtikçe artıran Damat, Türkiye çapında tüketicilerin bire bir katılımıyla yapılan değerlendirmede, erkek giyim kategorisinde “En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markası” ödülünü aldı

tuketici-damatin-basarisini-tescilledi

Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD) ve GfK Türkiye işbirliği ile gerçekleştirilen, AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları Araştırması, 19 Eylül – 3 Ekim günleri arasında 11 ilde (İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bursa, Trabzon, Gaziantep, Diyarbakır, Denizli ve Konya) yapıldı.

18-55 yaş arasındaki, alışveriş merkezi ziyaretçisi (en az iki haftada bir ziyaret eden) bin 200 kişi ile görüşüldü. Araştırma kapsamında markaların tüketici algısındaki değerinin ölçülmesi amacıyla özel analiz teknikleri uygulanarak, 11 kategori bazında en beğenilen ve en tercih edilen perakende markaları seçildi.

Bu yıl yapılan araştırmaya göre Damat “Erkek Giyim” kategorisinde birinci oldu. Tüketiciler, “Neden Damat?” sorusuna, “Bizi daha şık, enerjik ve fit gösteriyor” yanıtını verdi. Törende ödülü Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu teslim aldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri