“Uçan Arı” Türkiye’de ilk kez Başkentte

03 Mayıs 2016 Salı

Almanya’da üretilen uçan arı çocukların rüyasını gerçeğe dönüştürecek

ucan-ari-turkiyede-ilk-kez-baskentte

Çocukların uçma hayali ilk kez dev arı ile gerçeğe dönüşecek. Almanya’da üretilen ve Türkiye’de ilk kez Ankaralıların karşısına çıkacak olan dev arı, 6-12 yaş grubu çocuklara uçuş deneyimi yaşatacak. Çocuklar kadar büyükler tarafından da merakla beklenen etkinlik ANKAmall’da 7-15 Mayıs günleri arasında gerçekleşecek. Dev arının gövdesi içine girecek çocuklar arının kanatlarını çırpmasıyla uçuşa geçecek ve arıyı kontrol edebilecek. Son derece güvenli olan aktivite çocukların ilk kez yaşayacakları eğlenceli bir tecrübe olacak.


İlklerin alışveriş merkezi ANKAmall’un gerçekleştireceği bu aktiviteye 50 liralık alışveriş fişini gösteren herkes katılabilecek. 15 Mayıs’a kadar devam edecek etkinlik saat 12.00-20.00 saatleri arasında gerçekleşecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri