Uluslararası arena’da Vialand’e görev

14 Kasım 2014 Cuma

Vialand Genel Müdürü Tolga Alişoğlu, Uluslararası Gezi ve Eğlence Parkları Birliği (IAAPA)’nin Eğitim Komitesi’nde yer alarak Türkiye’yi temsil edecek

uluslararasi-arenada-vialande-gorev

Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk ve tek tema parkı Vialand, açılışının ardından çok kısa zaman geçmesine rağmen ziyaretçilerinin yanı sıra, uluslararası arenada da dikkat çekmeye devam ediyor.

Vialand Genel Müdürü Tolga Alişoğlu, şimdi de, dünyanın en prestijli birlikleri arasında yer alan, Uluslararası Gezi ve Eğlence Parkları Birliği (IAAPA)’nin Eğitim Komitesi’nde yer alarak Türkiye’yi temsil etmeye hazırlanıyor. IAAPA’nın en genç üyesi olan Vialand’in Genel Müdürü  Alişoğlu, konuyla ilgili olarak şu bilgileri verdi:

"Dünyanın 97 ülkesinden üyesi bulunan IAAPA gibi bir oluşumda bir kez daha Vialand olarak Türkiye’yi yurt dışında temsil edecek olmanın gururunu yaşıyoruz. IAAPA’nın Avrupa’da üyeleri için oluşturduğu Eğitim Komitesi programı çerçevesinde, Euro Attractions Show’da çeşitli seminer ve forumlar gerçekleştirilecek. Bu toplantıların ilki de 3-6 Şubat tarihleri arasında Barselona’daki Port Adventura’da yapılacak."


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri