Ünlü isimlerlerle altın günü Bursa Anatolium AVM'deydi

26 Ekim 2015 Pazartesi

Sanat dünyasının efsane isimlerinden Çiğdem Tunç ve bir dönem podyumlara damga vuran Deniz Akkaya, Güllüm Show Azize ve evlilik programlarının başarılı ismi Sinem Yıldız muhteşem bir şova imza attı

unlu-isimlerlerle-altin-gunu-bursa-anatolium-avmdeydi

Önceki gün Banu Noyan organizasyonuyla Bursa Anatolium’da gerçekleşen “Altın Günü’ vazgeçilmez geleneklerinden birini hanımların ayağına getirdi. Sanat dünyasının 4 ünlü ismi Çiğdem Tunç, Deniz Akkaya, Fehmi Dalsaldı, Sinem Yıldız, geleneksel altın günü için hazırlanan ev dekorunda sahneye çıktı.

Ardından “Kadınlar Altın Günü’nde ne yapar” sorusu üzerine, 10’ar dakikadan oluşan 3 ayrı skeçle tiyatral bir gösteri sundu. Fehmi Dalsaldı tarz yarışmasına Yıldız Tilbe tiplemesiyle jüri oldu. İzdivaç programı skecinde ise ünlü sunucu Çiğdem Tunç samimi açıklamalar yaptı. “Ünlülerin katılacağı bir program olursa katılırım.” diyen Tunç, “Görücü usulü evlilikleri çok doğru buluyorum. Çünkü flört insanları çok yoruyor. Flört süreci olmadığı zaman insanlar birbirlerini daha ciddiye alıyor ve daha çabuk yuva kuruluyor.” şeklinde konuştu.

Deniz Akkaya ise “Evlilik programlarına katılanlar bana göre maskeli hallerini gösteriyor. İlerleyen zamanlarda da gerçekler ortaya çıkıyor. Bu nedenle orada gerçek ve uzun vadeli bir evlilik olabileceğine inanmıyorum.” diye konuştu.

Yapılan yarışmaların ardından 3 çeyrek altın kazanan Bursalı hanımlar, jüri üyelerine “Altın Günü’nü televizyonda da izlemek istiyoruz.” dediler.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri