Ünlü Markalar Kırıkkale'de “Podium”a çıktı

09 Mayıs 2014 Cuma

Kırıkkale'nin ilk alışveriş merkezi "podıum avm" başbakan yardımcısı sayın beşir atalay tarafından hizmete açıldı

unlu-markalar-kirikkalede-podiuma-cikti

Kırıkkale’nin ilk alışveriş merkezi olma özelliğine sahip Kırıkkale Podium Alışveriş Merkezi, Başbakan Yardımcısı ve Kırıkkale Milletvekili Sayın Beşir Atalay'ın katılımıyla kapılarını Kırıkkale ve bölge halkına açtı.

Açılış törenine aynı zamanda Kırıkkale Milletvekili de olan Başbakan Yardımcısı Sayın Beşir Atalay, Kırıkkale Milletvekilleri, Kırıkkale Valisini temsilen Vali Vekili Sayın Mehmet Yıldız, Kırıkkale Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı, Yahşihan Belediye Başkanı Sayın Ahmet Sungur katıldı.

Yatırımı gerçekleştiren Elif Grup Gayrimenkul İnşaat adına açılış konuşmasını yapan Okan Sönmez, “Bir gayrimenkul kompleksi olarak hayal edip hayata geçirdiğimiz Podium AVM projesi, Kırıkkale'nin hem ticaret hacmini hem de ekonomik katma değerini arttıracak. Kırıkkaleliler, şehre ilk kez gelen pek çok uluslararası marka ile rekabeti bir ortamda avantajlı ve keyifli alışveriş yapacak. Aynı zamanda önemli bir sosyal yaşam merkezi olacak” dedi. Sönmez, Başbakan Yardımcısı Sayın Beşir Atalay'a yaptıkları hizmetlerle kendilerinin yaptığı ve yapacağı hizmetlerin de önünü açtığını belirterek ayrıca teşekkür etti.

Elif Grup Gayrimenkul İnşaat tarafından toplam 40 milyon dolar yatırım ile hayata geçirilen Kırıkkale Podium Alışveriş Merkezi’nin geliştirme danışmanlığı ve kiralaması ABINVEST tarafından gerçekleştirilirken, yönetimini ise uzman kuruluş Metro Properties Türkiye üstlendi. Bu yapısıyla Kırıkkale Podium Alışveriş Merkezi projesi, yerli yatırımcının uluslararası uzmanlık ile işbirliğinin başarılı bir örneği olarak öne çıkıyor.

Kırıkkale’nin ilk Alışveriş Merkezi
Açılışı Başbakan Yardımcısı Sayın Beşir Atalay tarafından yapılan Kırıkkale Podium Alışveriş Merkezi, yaklaşık 40 metrekare inşaat alanı üzerine 26 bin metrekare kiralanabilir alanında toplam 83 mağaza ile Kırıkkale’nin ilk alışveriş merkezi olacak ve yerli-yabancı 33 ünlü markayı ilk kez Kırıkkale ve bölge halkıyla buluşturdu.

Ayrıca 900 metrekare yeme-içme alanı, 570 metrekare terası, CINENS sinemaları, bowling salonu, 2 bin metrekare oyun ve eğlence alanı Funport ile aileler, gençler ve üniversiteliler için yaşam, sosyalleşme ve kültür merkezi olarak Kırıkkale’nin önemli bir ihtiyacına da cevap verecek olan Kırıkkale Podium Alışveriş Merkezi,  açılışından itibaren Kırıkkale ve bölge halkıyla buluşturmaya hazırlandığı etkinlikler ve kampanyalar ile yıl içinde milyonlarca ziyaretçi ağırlamayı hedefliyor.

Tüm yolların kesiştiği noktada
Kırşehir-Kayseri yolu üzerinde, 43 ile giden yolların kesişme noktasında, şehirlerarası terminal ile komşu ve şehir merkezine yakınlığı sebebiyle avantajlı lokasyonuyla ulaşım kolaylığı sunan Kırıkkale Podium Alışveriş Merkezi, araçlarıyla gelecek ziyaretçilerine 750 araçlık ücretsiz otopark alanı ile hizmet veriyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri