Ünlü simalar “Soffa”da aşçı oldu

06 Nisan 2015 Pazartesi

Cemiyet ve sanat dünyasının ünlü simaları, Soffa mutfak atölyesinin açılışında aşçı oldu

unlu-simalar-soffada-asci-oldu

‘Soffa Mutfak Atölyesi’: Mika-Der’in ev sahipliğinde seçkin bir davet grubunun katılımıyla gerçekleşen organizasyonla, WOW İstanbul bünyesinde açıldı. Gerçekleşen etkinliğe: Nesrin Ercan’ın Başkanı bulunduğu Mika-Der Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Arzu Sabancı, Arzu Çebi ve Eser Bayraktar yanı sıra, Ebru Destan İnan, Çağla Bostancı, Banu Zorlu, Hakan Akkaya, Nurseli İdiz, Elif İdiz gibi Televizyon ve Sanat Camiasından tanınmış simalarda katıldı.

Banu Noyan Organizasyonuyla muhteşem bir karşılama atmosferinde başlayan davet; küçük-büyük tüm misafirlerin birlikte ‘Meyvalı Kağıt Helva’ yapmaları ve pasta süslemeleriyle, rengarenk görüntülere sahne oldu! Soffa Mutfak Atölyesi için, Ali Kocatepe tarafından hazırlanan Soffa Mutfak Jıngle’ı da büyük beğeni topladı.

WOW İstanbul Genel Koordinatörü Ziya Cihan yaptığı konuşmada: “Mika-Der tarafından yaptırılacak: ‘Çocuk Rehabilitasyon Merkezi’ne katkıda bulunmak için Soffa Mutfak Atölyesi’nin açılışını Mika-Der ev sahipliğinde gerçekleştirdik. Her yaştan misafirlerimizle birlikte olmayı ümit ettiğimiz, özenle ve en son teknolojiyle hazırladığımız Soffa Mutfak Atölyesi’n de misafirlerimiz hem öğrenecek hem de eğlenecekler diyerek mutfak meraklılarını Soffa’ya davet etti. Mika-Der Başkanı Nesrin Ercan konuşmasında; WOW İstanbul tarafından yapılan katkının çok önemli olduğunu belirterek çocuklarımız adına yürekten teşekkür ediyoruz. Hepimizin kalbi bize ihtiyacı olan Minik Kalpler için atıyor dedi. Davete katılan ünlü anneler ve çocukları mutfak önlüklerini takarak hep birlikte bir günlüğüne bile olsa aşçı olmanın tadını çıkarttılar. Soffa Mutfak Atölyesi, yemek yapmayı hobi edinenlerin yanı sıra zengin mutfak kültürümüzü ve binlerce yıllık mutfak tarihimizi merak edenlerin de vazgeçilmez bir noktası oluyor.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri