Van AVM’de satranç turnuvası heyecanı var

18 Ekim 2017 Çarşamba

Van AVM, Türkiye Satranç Federasyonu işbirliği ile çocuklara yönelik satranç turnuvası düzenliyor. Turnuva sonunda dereceye giren çocuklara sürpriz ödüller verilecek

van-avmde-satranc-turnuvasi-heyecani-var

Van’ın uluslararası standartlarda ilk alışveriş merkezi Van AVM, kentin sosyal hayatına katkı sunmaya devam ediyor. Kurulduğu ilk günden itibaren Van ve çevre illerin hatta İran’dan gelen turistlerin cazibe merkezi haline gelen Van AVM güzel bir organizasyona daha imza atmaya hazırlanıyor.

 

Van AVM, 21 - 22 Ekim günlerinde Türkiye Satranç Federasyonu Van İl Temsilciliği iş birliği ile çocuklara yönelik Ödüllü Satranç Turnuvası gerçekleştirecek. Saat 12.00’de başlayacak turnuvaya katılan çocuklar hem eğlenecek hem de başarıları ödüllendirilecek. Aileleri de çocuklarının başarılarıyla mutlu olacak.

 

2 gün farklı yaş kategorilerinin gruplanacağı turnuvada ilk 3 dereceye girenlere madalya ve sürpriz hediyeler verilecek. Ayrıca turnuvaya katılan tüm çocuk sporculara sertifika belgesi dağıtılacaktır. 

 

Bölgenin sosyalleşme mekânı oldu

Ziyaretçi sayısında Anadolu kentlerindeki tüm AVM’leri geride bırakarak rekor kıran VAN AVM, yakaladığı ekonomik başarının yanında, hafta içi ve hafta sonu gerçekleştirilen kültür ve sanat etkinlikleriyle kentteki sosyal hayata da canlılık getirdi. Açıldığı günden bu yana geçen yaklaşık iki yılda, çok sayıda resim sergisine sahne olan Van AVM, Anneler Günü’nden Sevgiler Günü’ne, milli bayramlardan, Ramazan eğlencelerine kadar tüm özel günlerde Vanlıların buluşma mekânı oldu.

 

Turnuva Yaş Kategorisi

21 Ekim 2017 Cumartesi               : 2008 - 2009 - 2010 doğumlular

22 Ekim 2017 Pazar                         : 2004 - 2005 - 2006 - 2007 doğumlular

 

Satranç Turnuvası başvuru ve iletişim için;

www.facebook.com/TSF.Van 

Tel:      0545 334 78 95 / 0530 770 65 95Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri