Viaport Marina'da İskender keyfi başlıyor

25 Haziran 2015 Perşembe

100’üncü mağazasına koşar adım yaklaşan ve döner/İskender sektörünün en güçlü temsilcisi Baydöner, Viaport Marina'ya açtığı restoranıyla 95 restorana ulaştı

viaport-marinada-iskender-keyfi-basliyor

 

Baydöner İskender, 1 milyar TL’lik yatırımla yapılan eğlence, alışveriş, turizm, marina, akvaryum ve iş merkezinin bir arada bulunduğu Viaport Marina'ya İstanbul'daki 20’nci toplamda 95’inci restoranını 24 Haziran'da hizmete soktu.

Hızlı büyümesiyle sektörde adından sıkça söz ettirmeye devam eden Baydöner İskender, modernize edilmiş yeni mağaza konseptiyle ve benzersiz iskender lezzetiyle, Viaport Marina ziyaretçilerinin damaklarında iz bırakmayı hedefliyor.

AB pazarında 4 yılda 40 şube açmayı planlıyoruz
Baydöner CEO’su Bülent Polat konuyla ilgili açıklamasında: “Dünyanın deniz üstünde tasarlanan yaşam merkezlerinin başından gelen Viaport Marina gibi bir projede yer almaktan mutluyuz. Baydöner İskender olarak şu anda 38 şehirde 95 restoran ile hizmet veriyoruz. 100’üncü restoranımızı açmaya da sayılı günler kaldı. Hedefimiz yılsonuna kadar 110, 5 yıl içinde ise 300 mağaza. Yurt dışında ise AB pazarında 4 yılda 40 şube açmayı planlıyoruz.” dedi.

SAP kullanan tek restoran
Polat sözlerine şöyle devam etti: “Biz Baydöner olarak herkesin gözü önündeki dönere değer katıyoruz. Hâlihazırda bir sürü döner lokantası var ama bizim farkımız uluslararası markalara alternatif oluşturmamız. İş sadece lezzetten ibaret değil, hijyen, gıda güvenliği olmazsa olmaz kural. Ayda yaklaşık 1 milyon kişiye ulaşan bir markayız. Türkiye'nin en çok döner satan markasıyız. Bu nedenle şirkette işe alımlarda da bize bir şeyler öğretecek kişilere yöneliyoruz. Bizim sınırlarımız belli, gelen insanlar bizi yukarı taşısınlar istiyoruz. Bu vizyonda olmadıkça küresel markalarla rekabet etme şansı yok. Çünkü altyapımız da kaliteli işgücü gerektiriyor. Şirketimizde SAP kullanıyoruz. Bu yatırımı yaptık. SAP’yi bugün dünya devleri kullanıyor. Türkiye’de restorancılık sektöründe kullanan başka şirket yok. Bu sistem ile bütün Türkiye'yi merkezi yönetim sistemiyle kontrol edip ölçüp değerlendirip standardizasyonu sağlıyoruz.” şeklinde konuştu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri