Viking Temizlik’ten TOFD’ye destek

02 Ağustos 2013 Cuma

Viking Temizlik ve Kozmetik AŞ, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile işbirliği yaparak 14 engelli vatandaşa daha yaşanılabilir bir hayat armağan etti

viking-temizlikten-tofdye-destek

Ege’nin en büyük 86’ncı sanayi kuruluşu olarak Ege Bölgesi’ni tüm Türkiye’de temsil eden Viking Temizlik ve Kozmetik, İzmir’in ve Çanakkale’nin güçlü zincir marketlerinden Gürmar ve Uysal Market ile işbirliği yaparak gerçekleştirdiği proje kapsamında, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne (TOFD) 14 adet tekerlekli akülü sandalyeyi hediye etti.

Temizlik ve kozmetik malzemesi üretiminde Türkiye’nin az sayıdaki yerli üreticileri arasında bulunan, bugün 56 bin metrekarelik açık ve 32 bin metrekarelik kapalı alana ulaşan İzmir’deki fabrikasında yılda 214 bin ton üretim gerçekleştiren Viking Temizlik, TOFD’nin akülü tekerlekli sandalye dağıtımı projesinin destekçileri arasında yerini aldı.

Dün (1 Ağustos) TOFD’nin İstanbul’daki genel merkez binasında gerçekleşen törene, dernek yöneticileri, Viking Temizlik ile Gürmar Market ve Uysal Market yöneticileri katıldı. Akülü sandalyelerin sahipleriyle buluştuğu törende, 14 engelli vatandaşın daha özgürlüğüne kavuşmasına destek olundu.

İlerleyen dönemde projeyi büyütmeyi hedeflediklerini belirten Viking Temizlik ve Kozmetik AŞ Pazarlama ve İletişim Grup Müdürü Gökçe Hatipoğlu, “Şirket olarak böyle bir projeyi başlatmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Gördük ki, bu sandalyeler sadece engelli vatandaşların değil, ailelerinin de geleceğe umutla bakması açısından önemli bir motivasyon kaynağı. İşbirliği yaptığımız zincir marketlerin de desteğiyle projemizi daha da büyütmeyi planlıyoruz. Derneğimize, müşterilerimize ve tüketicilerimize katkılarından dolayı teşekkür ederiz” dedi. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri