Watsons “Büyük Bayram İndirimi” başladı

21 Eylül 2015 Pazartesi

Makyaj ürünleri, cilt ve yüz bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, parfüm, güneş ürünlerinde kaçırılmayacak fırsatlar bayram öncesi Watsons’ta

watsons-buyuk-bayram-indirimi-basladi

Watsons bayramı yine geçerliBüyük Bayram İndirimi ile kutluyor; 23 Eylül gününe kadar geçerli Büyük Bayram İndirimi’nde Max Factor ve Deborah makyaj ürünlerinde yüzde 50, Revlon ve Loreal Paris makyaj ürünlerinde yüzde 40, Maybelline, Rimmel, Pastel ve Alix Avien makyaj ürünlerinde yüzde 30 ve Sally Hansen ürün çeşitlerinde yüzde 20 indirim bulunuyor.

Olay ve Diadermine cilt ve yüz bakım ürünlerinde yüzde 50 indirim, Neutrogena, Nivea, Loreal Paris ve Nip+Fab cilt ve yüz bakım ürünlerinde yüzde 40 indirim ve PureBeauty ve Garnier yüz bakım ürünlerinde yüzde 30 indirim bulunuyor.

Büyük Bayram İndirimi güneş ürünlerinde de büyük fırsatlar sunuyor. ArkoNem, Roc, Nivea, Garnier, SebaMed, HawaiianTropic, PizBuin ve Solait güneş ürünlerinde yüzde 50 indirim avantajı var. Son dönemlerde saç bakımı ve şekillendirmede çok tercih edilen Biopoint saç bakım ürünleri yüzde 50,Aussie saç bakım ürünleri yüzde 30, Organix, Toni&Guy, ve John Frieda saç bakım ürünleri ise yüzde 25 indirimle bayram kampanyasında. Ayrıca birçok parfüm markası da kaçırılmayacak indirimlerle Büyük Bayramİndirimi’nde yer alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri