Watsons'ta büyük bayram indirimi başladı

15 Temmuz 2015 Çarşamba

Makyaj ürünleri, cilt ve yüz bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, parfüm, güneş ürünlerinde kaçırılmayacak fırsatlar Watsons’ta, üstelik Watsons Card’a özel 100 TL ve üzeri alışverişlerde 2 bin 500 Puan hediye

watsonsta-buyuk-bayram-indirimi-basladi

Watsons bayramı iki büyük kampanya ile kutluyor; 15 – 19 Temmuz günleri arasında geçerli Büyük Bayram İndirimi’nde MaxFactor ve Deborah makyaj ürünlerinde yüzde 50, Revlon makyaj ürünlerinde yüzde 40, Loreal Paris makyaj ürünlerinde yüzde 35, Maybelline ve Rimmel makyaj ürünlerinde yüzde 30 ve Sally Hansen ürün çeşitlerinde yüzde 30 indirim bulunuyor. Nivea ve Diadermine cilt ve yüz bakım ürünlerinde yüzde 50 indirim, Neutrogena cilt ve yüz bakım ürünlerinde yüzde 40 indirim, Loreal Paris cilt ve yüz bakım ürünlerinde yüzde 35 indirim ve Pure Beauty, Garnier ve Olay cilt ve yüz bakım ürünlerinde yüzde 30 indirim bulunuyor.

Büyük Bayram İndirimi güneş ürünlerinde de büyük fırsatlar sunuyor. ArkoNem güneş ürünlerinde yüzde 50 indirim, Nivea, Garnier, SebaMed, Hawaiian Tropic güneş ürünlerinde yüzde 40 indirim ve Solait güneş ürünlerinde yüzde 30 indirim avantajı var. Son dönemlerde çok tercih edilen Aussie, Toni&Guy, Biopoint ve John Frieda saç bakım ürünleriyse yüzde 30 indirimle bayram kampanyasında. Bunun yanı sıra birçok parfüm markası da kaçırılmayacak indirimlerle Büyük Bayram İndirimi’nde yer alıyor.

Ayrıca, Watsons Card, bayramda da kazandırmaya devam ediyor. 15 – 19 Temmuz günleri arasında Watsons Card’a özel tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişlerde 2 bin 500 Puan hediye Watsons mağazalarında ziyaretçilerini bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri