Yeni yıl coşkusu Kent Meydanı’nda kat kat

02 Aralık 2014 Salı

Yeni yıla çok yeni, çok lezzetli, çok moda, çok sürprizli, çok eğlenceli ve sanat dolu etkinliklerle hazırlanan Kent Meydanı AVM, kentin yaşayan ve dinamik cazibe merkezi olmaya devam ediyor

yeni-yil-coskusu-kent-meydaninda-kat-kat

Geçtiğimiz ay Kemal Doğulu, Ayşe Tolga gibi flaş isimleri Bursalılarla buluşturan Kent Meydanı AVM Aralık ayında da ziyaretçilerin hayatını renklendirmeye devam edecek.

Aralık ayı etkinlikleri dün (1 Aralık) açılan “Her Kafadan Bir Ses” adlı sergiyle başladı. Resimlerden porselen uygulamalara, dekoratif el sanatlarından  seramiklere ve hatta tasarım çantalara kadar geniş bir yelpazede eserlerden oluşan serginin yaratıcıları, Fatma Küçüker, Füsun Tuna Göler, Orkide Alakoç, Burçin Dinç, Vedat Dinç, Banu Biçen ve Meral Tekcan. Ekip, eserlerini Kent Meydanı AVM Sanat Galerisi’ nde sergileyecek. 6 Aralık Cumartesi günü sosyal ağ fenomeni Pink Freud'u ( Pelin Dündar ) ağırlayacak olan Kent Meydanı AVM'nin etkinliği saat 15.00'de başlayacak. Pelin Dündar etkinlikte kitaplarından ve fenomen olmanın artı ve eksilerinden bahsedecek. 13 Aralık Cumartesi günü ise polisiye yazarı Cenk Çalışır saat 15.00'de edebiyatseverlerle buluşarak, son kitabı Kan Yağmuru hakkında konuşacak ve okurlarıyla buluşacak.

Yıldızı her daim parlayan Özge Ulusoy ise 19 Aralık Cuma günü Kent Meydanı AVM'nin konuğu olacak. Adl tasarımlarından örnek uygulamalarla renklenecek olan etkinlikte izleyiciler hayatlarına moda katacak. Ulusoy'un 2015 yılına dair moda tüyoları da vereceği etkinlik saat 15.00'de başlayacak. Kent Meydanı AVM son olarak 27 Aralık gününde ünlü astrolog Dinçer Güner'i ağırlayacak. Güner, hem 2015 yılında tüm burçları bekleyenleri anlatacak, hem de yeni çıkan kitabı Zamanlamanın Gücü'nü imzalayacak.

Kent Meydanı AVM'de tüm etkinlikler ücretsiz olarak -2 Çarşı Katı'nda yapılacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri