Yeni yıl hediyeleri Damat Tween’den

04 Aralık 2012 Salı

“Başarı, Değişmeyi Bilenindir” mottosundan yola çıkan Damat Tween, yeni yılda da değişimin şıklığını deneyimlemeniz için konforu, tasarım ve mühendislik ilkeleriyle buluşturdu. Damat Tween sonbahar - kış 2012/2013 koleksiyonu yeni yılda sevdikleriniz için birbirinden şık hediye alternatiflerini ön plana çıkarıyor

yeni-yil-hediyeleri-damat-tweenden

Yeni bir yılın habercisi olan yılbaşında sevdiklerinize şık bir sürpriz yapmak için Damat Tween sonbahar - kış 2012/2013 koleksiyonundaki ürünlere bir göz atın. Eldiven, şapka gibi aksesuardan dış giyime, ayakkabıdan çantaya uzanan total look anlayışına sahip zengin koleksiyondan seçeceğiniz özel hediyeler Damat Tween mağazalarında sizi bekliyor.

Fit ve rahat kalıp tercihleriyle astarsız, hafif malzemeli ceketler, opsiyonel kürk yakalı montlar, deri eldivenler ve tablet kılıfları tercih edebileceğiniz alternatiflerden sadece bir kaçı.

Damat Tween Sonbahar-Kış 2012/2013 koleksiyonu yeni yılda sevdikleriniz için hediye alternatiflerini sunarken, farkını ortaya koymak isteyen erkekleri son trendleri yakalamaya davet ediyor. Üstelik şıklığa yeni bir nefes kazandıran bu koleksiyonda yepyeni bir gardrop için sürpriz kampanyalar yer alıyor.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri