Simit Sarayı Belçika’da

04 Temmuz 2013 Perşembe

Simit Sarayı, Hollanda, Almanya, Kıbrıs, Mısır, Suudi Arabistan’ın ardından Belçika mağazasını da hizmete sundu

simit-sarayi-belcikada

Simit Sarayı’nın Belçika’daki ilk mağazası, başkent Brüksel'den sonra ülkenin ikinci büyük şehri olan, dünyanın dördüncü, Avrupa'nın ikinci büyük limanına sahip Anvers’in başkenti Antwerpen’de açıldı. Haftanın yedi günü 08.00-22.00 saatleri arası hizmet verecek olan Simit Sarayı Antwerpen, atıştırmalık, doyumluk ve keyiflik geleneksel lezzetlerinin yanı sıra ızgara çeşitleri ile de ilgi görmeyi bekliyor.

Yıl sonuna kadar 280 mağazaya ulaşacak
Yurt dışında Anadolu lezzetlerine gösterilen ilgiden büyük mutluluk duyduklarını söyleyen Simit Sarayı İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdullah Kavukcu, “Yurt içi ve yurt dışındaki mağazalarımızda 4 bin 500 çalışanımız ile her gün 450 binden fazla misafir ağırlıyoruz. Yılın ikinci yarısında 24 adet yurt içinde; Almanya, Hollanda, Yunanistan, Belçika ve Mısır’da olmak üzere 21 adet de yurt dışında mağaza açılışları gerçekleştireceğiz. Hedefimiz 2013 yılı sonunda kadar 280 mağazaya ve 2016 yılında ise 550 mağazaya ulaşmak” dedi.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri