Doğanın estetiği Adana Optimum’da

Dünyaca ünlü Adanalı fotoğraf sanatçısı ve yazar Dr. Haluk Uygur, doğanın tüm güzelliklerini objektiflerine yansıttığı “Doğanın Estetiği” adlı fotoğraf sergisini Adana Optimum Outlet’te açtı

Doğanın estetiği Adana Optimum’da

Adana Optimum Outlet yönetiminin, AVM’nin ikinci katında, sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetler için tahsis ettiği S.E.S Atölyesi bu kez, Altın Oran Düşünce ve Sanat Platformu Kurucusu, dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı ve yazar Dr. Haluk Uygur’un “Doğanın Estetiği” sergisine ev sahipliği yapıyor.000 Hekimliğinin yanı sıra sanatıyla da kente katkı sunan Uygur’un birbirinden güzel 31 fotoğrafından oluşan sergi, ziyaretçilerin yoğun ilgisini gördü.

Sergiyi gezenlerin, fotoğraflarıyla ilgili sorularını da yanıtlayan Uygur, serginin sadece bir fotoğraf sergisi olmadığına dikkati çekerek, “Güzel olmayan doğa kavramı yoktur, önemli olan bu güzelliğin fark edilmesidir. Bu güzellikler benim eserim değil doğanın kendisidir” dedi. Yurt içinin yanı sıra İsviçre, Fransa ve Çin başta olmak üzere birçok ülkede sergi açan, yine birçok ulusal ve uluslararası fotoğraf ödülünün sahibi olan Dr. Haluk Uygur’un sergisi, 10 gün süreyle gezilebilecek.