Perakende PageSkin

Agora AVM’nin konuğu Gülse Birsel oldu

Agora Alışveriş Merkezi etkinlikleri ve konukları ile İzmir’de fark yaratmaya devam ediyor

Agora AVM’nin konuğu Gülse Birsel oldu

Ünlü yazarları, müzisyenleri ve sanatçıları ağırlayan Agora Alışveriş Merkezi 17 Aralık Cumartesi günü A blok etkinlik alanında ünlü Yazar ve Oyuncu Gülse Birsel’i konuk etti.  Sevilen dizi Avrupa Yakası ve Yalan Dünya’nın senaristliğini ve başrol oyunculuğunu da yaptığı Birsel 2015 yılında çıkardığı 5. kitabı ‘’Memleketi Ben Kurtaracağım’’ adlı kitabını imzalamak için 17 Aralık Cumartesi günü Agora Alışveriş Merkezi A blok etkinlik alanında okurları ile buluştu. Erken saatlerde kuyruk oluşmasına sebep olan Gülse Birsel sevenleri için kitapları imzalarken bir yandan hepsi ile fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.


İmza gününe ilgi yoğundu
Sevilen Oyuncu ve Yazar Gülse Birsel, İzmirlilerin buluşma noktası Agora Alışveriş Merkezi’ne konuk oldu. 17 Aralık Cumartesi günü saat 17.00’de başlayan imza günü İzmirliler tarafından yoğun ilgi gördü, 7’den 70’e herkes Gülse Birsel ile tanışmak ve kitabını imzalatmak için uzun kuyruklar oluşturdu. Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin yoğun ilgi gösterdiği yazar güler yüzlülüğü ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Uzun kuyruklar oluşturan ziyaretçilerin hiç birini kırmayan Birsel, her biri ile özel olarak ilgilenip hatıra fotoğrafı çektirdi. Oyuncu ve Yazar Gülse Birsel, Agora Alışveriş Merkezi A Blok etkinlik alanında gerçekleştirilen imza gününe olan yoğun ilgiden çok memnun olduğunu belirterek, hepsine teşekkürlerini iletti.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, 17 Aralık Cumartesi günü gerçekleşen Gülse Birsel imza gününe olan yoğun ilgiden çok mutlu olduklarını dile getirerek, 2017 yılında da İzmirliler tarafından sevilen isimleri konuk etmeye devam edeceklerini vurguladı. 

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin