Perakende PageSkin

Agora çocukların tebessümü için oyuncak topladı

Agora Alışveriş Merkezi’nde “Bir Oyuncak Bir Tebessüm” projesi ile toplanan oyuncaklar sahiplerini buldu

Agora çocukların tebessümü için oyuncak topladı


Gerçekleştirdiği etkinliklerle ve sosyal sorumluluk projeleri ile adından sıkça söz ettiren Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi, 23 Eylül tarihinde başlayan ve Aralık ayına kadar devam eden“bir oyuncak bir tebessüm” kampanyası ile ihtiyaç sahibi okula 300 adet oyuncak toplanmasına vesile olarak takdirleri topladı. Alışveriş Merkezi ziyaretçileri tarafından yoğun ilgi gösterilerek tamamlanan “bir oyuncak bir tebessüm” kampanyasında toplanan oyuncaklar 29 Aralık Cuma günü İstanbul Kuyumcular Gümüşçüler İlkokulu’na teslim edildi.

 

Sakarya halkının destekleri ile tamamlanan “Oyuncak Toplama Kampanyası”nda toplanan oyuncaklar Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile görüşülerek tespit edilen “İstanbul Kuyumcular Gümüşçüler İlkokulu”na teslim edildi. Çocukluğun en büyük parçası olan, her çocuğun hayallerini süsleyen yüzlerce oyuncak ihtiyaç sahiplerinin oldu. Oyuncaklar çocuklar için kitap gibidir, çocukların eğlenerek öğrenmesine katkı sağlar, hayal dünyasını zenginleştirir. En iyi oyuncak çocukların tekrar tekrar oynamak istedikleri oyuncaklardır. Çocuklar okul öncesi dönemde yaratıcı yönlerini geliştiren oyuncaklara yönelirler. Bağış yapılan oyuncaklar ile eğitici ve yaratıcı olan 300 adet oyuncak anasınıfı öğrencilerine teslim edildi. Oyuncakları teslim alan minikler heyecanlı ve meraklı bakışlarla yeni oyuncaklara kavuşmanın mutluğunu yaşadı.

 

Açıldığı günden bu yana birçok derneğe ve vâkıfa destek veren Agora Alışveriş Merkezi sosyal sorumluluk projelerine Sakaryalıları da dâhil ederek Oyuncak Toplama Kampanyası ile miniklerin yüzünü güldürmeyi başardı. İstanbul Kuyumcular Gümüşçüler İlkokuluna yapılan bağışla, anasınıflarında bulunan öğrencilerin oyuncak ihtiyaçlarını karşılayanAgora Adapazarı Alışveriş Merkezi geçtiğimiz aylarda da Sakarya İl Halk Kütüphanesi iş birliğiyle düzenlediği ve duyarlı vatandaşların destek verdiği “Her Evden Bir Kitap” kampanyası ile toplanan kitapları ihtiyacı olan okullara kütüphane yapılması üzere teslim etmişti. 

 

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan,“Her Evden Bir Kitap”ve “Bir Oyuncak Bir Tebessüm” gibi farkındalık yaratan projelerin küçük paylaşımları büyük mutluluklara çevirdiğini belirterek, sosyal sorumluluk projelerine öncülük etmenin önemini vurguladı. Oyuncaklarını paylaşan ailelere katkılarından dolayı teşekkürlerini ileten Noyan; sosyal sorumluluk projelerine yer vermeye devam edeceklerini belirtti. 

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin