Evidea Balıkesir’de ilk mağazasını Edremit Novada AVM'de açtı

Evidea Balıkesir’de ilk mağazasını Edremit Novada AVM'de açtı

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Balıkesir’de ilk mağazasını Edremit Novada AVM’nin 2.kısım 1. Katında hizmete açan Evidea, her yaşa ve her tarza hitap ediyor.

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, mağaza zincirini büyütmeye devam ediyor. Balıkesir’de ilk mağazasını 12 Ağustos’ta Edremit Novada AVM’nin 2.kısım 1. Katında açmaya hazırlanan Evidea, tüketicilere keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Balıkesir’de ilk mağazasını Edremit Novada AVM’nin 2.kısım 1. Katında açan Evidea, tüketicilere keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. 12-22 Ağustos tarihleri arasında geçerli olan açılış özel kampanyasıyla, elektrikli ev aletleri dışındaki tüm ürünlerde 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 100 TL indirim kazandırıyor.

2025 yılı sonunda çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak 110 mağazaya ulaşmayı hedefleyen Evidea, geniş mağaza konsepti ve zengin ürün yelpazesiyle ev ve yaşam sektörünün lider markalarından olmaya devam ediyor.

110 Mağaza Hedefi…

Evidea Genel Müdürü Kazım Mavuş, ‘Evidea olarak 2025 yılı sonunda çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak 110 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz. Şu anda Türkiye genelinde 21 mağazamızla müşterilerimize hizmet veriyoruz. Turizm açısından zengin Körfez bölgesinin tam merkezinde yer alan Edremit’e ilk mağazamızı açmanın mutluluğu içindeyiz. Bundan sonraki süreçte de yine müşterileri her zaman ilk sıraya koyan çalışma yaklaşımımızla Evidea’dan alışveriş yapan herkesin, güzel bir müşteri deneyimi yaşamasını sağlamak için çalışacağız.’ diye konuştu.