Kırmızı meyve dokunuşlu, yumuşak içimli fark yaratan lezzet: Tchibo Barista Caffè Crema

Eşsiz aromasını %100 Arabica çekirdeklerinin geleneksel yavaş kavrulma tekniğinden alan Tchibo Barista serisinde yer alan Barista Caffé Crema, kadifemsi bir krema ile benzersiz bir kahve deneyimi sunuyor

Kırmızı meyve dokunuşlu, yumuşak içimli fark yaratan lezzet: Tchibo Barista Caffè Crema

Tchibo, 70 yılı aşan uzmanlığıyla sunduğu özgün aromalı Barista serisiyle fark yaratıyor. Dünyanın en verimli bölgelerinden özenle seçilmiş, %100 Arabica kahve çekirdeklerinin geleneksel yöntemlerle, tamburlu kavurucularda, deneyimli usta kavurucular tarafından büyük bir hassasiyetle yavaş yavaş kavrulmasıyla lezzetin doruğuna ulaşan seri, kahve deneyimini üstün kalitede yaşatıyor. Seride yer alan Barista Caffé Crema, kahve tutkunlarına kadife gibi kreması ve meyvemsi-yumuşak bir kahve aromasıyla profesyonel Caffè Crema kalitesini sunuyor.

Kahvesini hem yumuşak gövdeli hem de kadifemsi bir krema ile sevenlere gerçek kahve lezzeti

Entegre kahve öğütücülü tam otomatik kahve makinesi, süzgeç kaşıklı (yarı otomatik) makinesi veya Espresso pişirici kullananlar için son derece uygun olan Barista Caffè Crema, Kolombiya’nın ve Doğu Afrika’nın en verimli bölgelerinden özenle seçilen kahve çekirdeklerini kırmızı meyve dokunuşuyla sunuyor. Doz ayarı ve tekrar kolayca kapatılabilen aroma kilidi sayesinde ideal aroma tazeliğini uzun süre muhafaza ediyor. Kahvesini daha sert tercih edenler için ise seride Barista Espresso yer alıyor.

Barista Caffè Crema, mağazalarda, www.tchibo.com.tr  internet mağazasında ve 444 28 26 telefonla sipariş hattında müşterilerle buluşuyor.

Barista Caffè Crema Çekirdek:269,95TL