Rafadan Tayfa kahramanları M1 Konya’da miniklerle buluşacak

Çocukların ilgi ile izlediği ekranların sevilen çizgi filmi Rafadan Tayfa’nın kahramanları M1 Konya Alışveriş Merkezi’nde sevenleri ile buluşacak. 14 Eylül’de başlayacak etkinlik 3 gün boyunca birbirinden eğlenceli gösteri ve oyunlarla devam edecek

Rafadan Tayfa kahramanları M1 Konya’da miniklerle buluşacak

Moda, lezzet ve eğlenceyi bir arada sunan M1 Konya Alışveriş Merkezi, çocukları hayranı oldukları Rafadan Tayfa ile buluşturacak. Rafadan Tayfa etkinliği kapsamında; Rafadan Tayfa maskotları, söyleşiler, oyunlar, sahne şovları ve daha birçok sürpriz M1 Konya Alışveriş Merkezi’nde olacak. 14, 15 ve 16 Eylül günlerinde saat 13.00 ile 17.00 arası gerçekleşecek etkinlik, 3 gün boyunca çocuklara unutulmaz anlar yaşatacak.

 

Rafadan Tayfa, her gün TRT Çocuk kanalında iyi kötü şeklinde sınıflandırmadan, olayları, yaşantılar içinde öğrenmeye ve problem çözmeye odaklı karakterleriyle çocuklara örnek olmaya devam ediyor. Türk yapımı animasyon filmi Rafadan Tayfa’nın karakterleri Akın, Kamil, Hayri ve Mert’in sahne gösterileriyle eğlencenin dozunu artıracak. Aileleri ile M1 Konya Alışveriş Merkezi’ne gelen çocuklar sahne şovlarıyla eğlenirken, söyleşiler sayesinde öğretici aktiviteler gerçekleştirecek.

 

Konuyla ilgili olarak düşündüklerini dile getiren M1 Konya AVM Müdürü Tamer Yılmaz: “Karşısındakine duyarlı, etkili insan ilişkileri edinmeyi öğütleyen, yalnızlaşma, dünyaya güvensiz olma yerine, sıcacık bir mahalle olgusuyla, paylaşımı, iş birliğini, sadakati, güveni ön plana almayı öğreten Rafadan Tayfa’yı çocuklarımız için M1 Konya Alışveriş Merkezimize getiriyoruz.” diye konuştu.