Aşkın sırları Forum Çamlık’ta ortaya çıktı

17 Şubat 2015 Salı

Forum Çamlık, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde hem gözlere hem kalplere seslendi. Gökten yağan kalpler her köşede aşk havası estirirken, Türkiye’nin en sevilen yazarları Ayşe Arman ve Tuna Kiremitçi’nin katıldığı bir söyleşi düzenlendi

askin-sirlari-forum-camlikta-ortaya-cikti

Arman ve Kiremitçi, ‘Nefes Kesen Aşklar’ başlıklı söyleşide hem aşkın hayatlarında kapladığı yeri anlattı hem de özel hayatları hakkında kendilerine yöneltilen soruları cevaplandırdı.

Forum Çamlık, Sevgililer Günü’nde çiftlerin buluşma noktası oldu. Sevgililer Günü’ne özel zengin dekoruyla hem göze hitap eden hem de kalpleri ısıtan Forum Çamlık’ta gökten yağan kalpler her köşede aşk havası estirdi.

Forum Çamlık’ın Sevgililer Günü’nde çok özel konukları da vardı. Türkiye’nin en sevilen ve en çok okunan yazarlarından Ayşe Arman ve Tuna Kiremitçi, ‘Nefes Kesen Aşklar’ adlı söyleşiye katılmak üzere Forum Çamlık’a geldi.

Yazılarıyla olduğu kadar yaşadıkları aşklarla ve aşka bakış açılarıyla da gündem yaratan Ayşe Arman ve Tuna Kiremitçi, söyleşide ilişkilerden tutkuya, ayrılıklardan hüzünlere kadar aşka dair her konuda yorum yaptı. Hayranlarının özel hayatları hakkındaki sorularını da içtenlikle cevaplayan iki ünlü yazar, Denizli halkıyla birlikte özel bir Sevgililer Günü yaşamaktan duydukları mutluluğu dile getirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri