Astoria 5’inci yılını kutladı

29 Ocak 2013 Salı

Astoria Alışveriş Merkezi, önümüzdeki 10 yılın beklentilerine cevap veren planlamaları ile 5’inci yılını geçtiğimiz günlerde kutladı

astoria-5inci-yilini-kutladi

5 yılı geride bırakan Astoria Alışveriş Merkezi, 23 Ocak’ta, ziyaretçileri eşliğinde, saat 12.30’da 5’inci yaşının pastasını Astaş Gayrimenkul Yatırım ve Turizm AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay Aşçı ve Astoria Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Ümit Teoman ile birlikte kesti.

Kurulduğu günden bu yana tek bir sloganla, hedeflediği çizgiyi bozmayan ve ziyaretçilerine verdiği mesajı aynı özenle sürdüren “Astoria’da sürprizler asla bitmez” serisi 5’inci yılında da sürprizlerle ziyaretçileri ile buluştu.

Teoman yaptığı açıklamada “5’inci yıl Astoria’nın yeni yüz ve imaj planlamalarının uygulanacağı, değişimin başlayacağı bir dönem olacak. Bizim için oldukça önem taşıyan bir yaştayız. Farklı markaların aramıza katılacağı beşinci yaşımızda, ziyaretçilerimizi heyecanlandıracak birçok yenilik ve sürprizlere de imza atacağız” dedi.

Astoria 5’inci yıl kutlamalarında ziyaretçilerine özel gün içerisinde farklı sürprizler gerçekleştirirken, aynı zamanda kutlamaya özel gerçekleştirilen perküsyon showu ve ritim atölyesi ile misafirlerine unutulmayacak anlar yaşattı.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri