Bilkent Station Ankaralılarla buluşuyor

20 Haziran 2014 Cuma

Bilkent Center’ın yenilenen yüzü Bilkent Station, ünlü restoranlar ve eğlence anlayışına renk katacak mekânları ile Sonbaharda Ankaralılar ile buluşmaya hazırlanıyor

bilkent-station-ankaralilarla-bulusuyor

Bilkent Holding’in önde gelen kuruluşlarından Tepe Emlak Yatırım İnşaat ve Ticaret AŞ, Ankara’nın ritmini değiştirecek bir projeye imza atıyor. Bilkent Center’ın yenilenen yüzü Bilkent Station projesi,  basın toplantısı ile tanıtıldı. Tepe Emlak Ceo’su Orhan Koral, Tepe Emlak Genel Müdürü Hayal Olcay ve projenin konseptini hazırlayan Mimar Abdullah Burnaz’ın sunumlarıyla gerçekleşen basın toplantısında Bilkent Station projesinin detayları basın mensuplarıyla paylaşıldı. Bilkent Station basın toplantısı, projeyle ilgili soruların cevaplandırılmasının ardından basına özel gerçekleşen öğle yemeği ile son buldu.

Hayatın ritmi Bilkent Station
Değişen müşteri ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla yenilenen Bilkent Center bünyesinde yer alan Bilkent Station, toplam yirmi üç farklı markayı bünyesinde bulunduruyor. Ünlü restoranların ve eğlence mekânlarının yeni adresi olacak olan Bilkent Station, Ankara’ya yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Ankara’nın uzun yıllardır güvenli, kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile bilinen yaşam merkezi Bilkent Center, toplam 99 bin 750 metrekarelik inşaat alanına sahip.

Geniş otoparkı ve engelli konuklarına rahat dolaşım imkânı sağlayan “Engelsiz AVM” kimliğinden ödün vermeyen Bilkent Center, ODTÜ, Hacettepe ve Bilkent gibi köklü üniversitelerin öğrencilerine konum olarak yakınlığıyla dikkat çekmekte. Station projesiyle hem gençlerin hem de ailelerin sosyal ve günlük ihtiyaçlarının karşılanması da hedeflenmekte.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri