ESET NOD32 Dağıtıcı ve Zincir Mağazaları Paintball ile Stres Attı!

10 Eylül 2008 Çarşamba

Dört yıl önce ESET NOD32 antivirüs ile sektörüne iddialı bir giriş yapan STRATUS BİLİŞİM, çözüm ortaklarının katılımı ile oldukça eğlenceli bir pazar günü geçirdi.

eset-nod32-dagitici-ve-zincir-magazalari-paintball-ile-stres-atti
ESET NOD32 yönetimi çalışanları ve çözüm ortaklarıyla kaynaşmayı pekiştiren organizasyon Zekeriyaköy Akay Paintball tesislerinde gerçekleştirildi. Firma yönetimi çalışanları ve çözüm ortaklarının son derece keyifle katıldıkları organizasyonda toplam 30 kişi hazır bulundu. Dağıtıcılar ve zincir mağazalar ile oynanan paintball mücadelesi saat 11.00de başladı ve 3 aşamada oynandı. Mücadele için katılımcılar mavi takım ve kırmızı takım olmak üzere iki takım oluşturarak oyuna başladılar. Oldukça çekişmeli geçen mücadeleyi mavi takım kazandı. Zevkli ve heyecanlı geçen oyunun arkasından ise barbekü partisi düzenlendi ve ESET NOD32 çalışanları ile çözüm ortakları eğlencenin tadını çıkarmaya devam etti. Katılımcılar gün sonunda çok eğlendiklerini ve bu tarz organizasyonların devamını istediklerini söylediler.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri