Hakan Akkaya yeni yüzünü Antep’te buldu

28 Ocak 2015 Çarşamba

Podyum ve ekranlara yeni yüzler bulabilmek için yola çıkan Model of Celebrity ekibi, koreograf Banu Noyan, iletişimci Özgür Aras ve modacı Hakan Akkaya önceki gün Gaziantep M1 Alışveriş Merkezi'nde yetenek aradı

hakan-akkaya-yeni-yuzunu-antepte-buldu

AVM müdürü Tuncay Cingöz'ün de yer aldığı jürinin karşısına 80 genç çıktı ve yeteneklerini sergiledi.

Ancak adaylar arasında en dikkat çeken kişi işitme engelli model Zehra Özbay'dı. 20 yaşındaki Özbay en büyük hayalinin iyi bir manken olmak olduğunu ifade etti. Kendisine tercümanlık yapan arkadaşı aracılığıyla duygularını aktaran Özbay, güzelliğiyle kendine hayran bıraktı.

Genç kızın podyumda yürüyüşünü çok beğenen ünlü modacı Hakan Akkaya, 11 Şubat'ta koreografisini Banu Noyan'ın gerçekleştireceği BATİAD defilesinde Zehra Özbay'ı podyuma çıkaracağını söyledi. Böylece ilk kez işitme engelli bir manken podyuma çıkmış olacak.

Gaziantepli gençlerin büyük ilgi gösterdiği Model of Celebrity Türkiye'nin tüm şehirlerini dolaşmaya devam edecek. Yarışmanın büyük finali mayıs ayında İstanbul'da gerçekleşecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri