Kasım ayında Kozzy AVM coşacak

05 Kasım 2014 Çarşamba

Kozzy AVM Çocuk Kulübü, kasım ayında gerçekleştireceği etkinliklerle çocukların vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor

kasim-ayinda-kozzy-avm-cosacak

Yenilenen ve daha geniş bir alana yayılan Kozzy Çocuk Kulübü’nün hazırladığı birbirinden renkli etkinliklerle çocuklar eğlenerek kaliteli zaman geçirecek.

Etkinlikler, ay boyunca her Cumartesi ve Pazar günü 15.00 ile 17.00 saatleri arasında düzenlenecek. Kasım ayında birçok özel gün ve hafta olması nedeniyle de birbirinden farklı ve renkli etkinliklere sahne olacak olan Kozzy Çocuk Kulübü, küçüklere büyülü bir dünyanın kapısını açacak. Magnet, Ahşap Oyuncak, Cup Cake, Eğlenceli Kuş Kafesi ve Yelpazeli Kuş Yapım Atölyesi çalışmalarıyla çocuklar yaratıcılıklarını konuşturacaklar.

8 ve 9 Kasım tarihlerinde ise Atatürk’ü anma temalı, Ay-Yıldızlı Tişört Boyama ile Atatürk Şablonundan Kartpostal yapım atölyelerinde çocuklar, Ulu Önder’e olan sevgilerini yansıtacaklar. 24 Kasım Öğretmenler Günü için, 22-23 Kasım günlerinde gerçekleştirilecek olan “Öğretmenime Tebrik Kartı Yapıyorum” ve “Öğretmenime Çiçek Yapıyorum” atölyeleri ile öğretmenleri için en güzel hediyeleri kendi elleriyle yapacaklar. Kozzy AVM yıl boyunca gerçekleştirdiği aktivitelerle, çocuklar için eğlencenin merkezi olmaya devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri