Kentpark’tan sıradışı hediye

17 Şubat 2014 Pazartesi

Kentpark, ziyaretçilerine Porsche Cayman S kazandırdı

kentparktan-siradisi-hediye

Yılın en sıra dışı hediyesini vermeden önce Kentpark ziyaretçileri “İnteraktif Oyun”a katılarak sorulara verdikleri doğru yanıtlarla anında sürpriz hediyeler kazandı. Alper Etiş’in sunumuyla gerçekleşen yarışmada sorulan sorulara en hızlı cevap veren Kentpark ziyaretçileri hediyelerden her birini anında kazandı. Saat 13.00’da başlayan yarışma yoğun bir katılımla 17.00’a kadar devam etti.

Kentpark & Porsche 2013-2014 sezonundaki sürprizi, 2013 model Porsche Cayman S’in bu yılki asil talihlisi Ömer Uludağ oldu. Serkan Kızılbayır’ın sunumuyla gerçekleşen çekiliş Milli Piyango Başkent Şube yetkilileri ve Ankara 3’üncü Noter huzurunda yapılarak belirlendi.

“Sabor Latino” grubu önceki gün Porsche Cayman S çekilişinin hemen ardından Kentpark ziyaretçilerini Havana’ya kısa bir yolculuğa çıkardı. Kulakları şenlendiren müzik şovunda seyirciler de ritim tutmaktan kendilerini alamadı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri