M1 Merkez Kartal AVM’de ramazan söyleşileri

02 Temmuz 2014 Çarşamba

M1 Merkez Kartal AVM, ramazan söyleşilerinde Sunay Akın ve Nihat Hatipoğlu gibi birçok ismi ziyaretçileriyle buluşturacak

m1-merkez-kartal-avmde-ramazan-soylesileri

Usta şair, yazar, gazeteci, araştırmacı, tiyatro oyuncusu Sunay Akın eski zamanların ramazan öykülerini M1 Merkez Kartal AVM ziyaretçilerine 5 Temmuz akşamı saat 22.00’de anlatacak.

M1 Merlez Kartal AVM, 18 Temmuz saat 21.30’da aydınlatıcı ramazan sohbetlerinde Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile tüm Kartallıları buluşturacak.

Bir Meddah Hikayesi Yunus “Bir Söz Söylemiş Hiçbir Söze Benzemez” etkinliği 25 Temmuz saat 15.00’te izleyicileriyle bir araya gelecek. TV ve şov dünyasının sevilen ikilisi Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler 12 Temmuz saat 15.00’te sevenleriyle buluşacak.

M1 Merkez Kartal AVM Müdürü Hasan Akol; “Ramazan boyunca devam edecek birbirinden keyifli etkinliklerde ve iftar sonrası sohbetlerde ziyaretçilerimizi ağırlamaktan, onlarla birlikte 11 Ayın Sultanı’nı yaşamaktan büyük mutluluk duyacağız’’ dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri