Moda dünyasının kapıları genç tasarımcılar için açılıyor

18 Mayıs 2017 Perşembe

Bu yıl 8’incisi düzenlenen Dream Style Amatör Moda Tasarım Yarışması'nın Çukurova Bölgesi Büyük Finali 20 Mayıs'ta gerçekleşiyor

moda-dunyasinin-kapilari-genc-tasarimcilar-icin-aciliyor

Adana'nın büyük alışveriş merkezi M1 Adana AVM'nin ana sponsorluğuyla yapılacak olan Dream Style Amatör Moda Tasarım Yarışması, moda dünyasının kapılarını genç tasarımcılar için açacak. Banu Noyan organizasyonuyla amatör tasarımcıları moda dünyasına kazandırmak amacıyla düzenlenen “Dream Style Yarışması”nın büyük finali 20 Mayıs'ta yapılacak bir defileyle gerçekleşecek. Hayallerini gerçekleştirmek için Dream Style yarışmasına katılan geleceğin modacıları tasarımlarını final gecesi büyük jürinin karşısında görücüye çıkaracak.   

 

Büyük bir bölümü akademisyenlerden oluşan jüride Cemil İpekçi ve Neslihan Yargıcı gibi ünlü modacıları da yer alacak. Cem Özer'in sunumuyla gerçekleşecek yarışmanın sürprizi ise Türk müziğinin güçlü sesi Cenk Eren.

 

Modayı seviyor ve kendi tasarımlarınızı yapıyorsanız, jürisinde birbirinden ünlü isimlerin ve akademisyenlerin yer aldığı Dream Style Amatör Moda Tasarım Yarışması tam size göre.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri