SmartTAG, dünya perakende raflarında

23 Mayıs 2013 Perşembe

Elektronik raf etiketi çözümleri konusunda dünya lideri olan Pricer, yeni nesil ürünleri SmartTAG’i dünya perakendecilerinin beğenisine sundu

smarttag-dunya-perakende-raflarinda

Pricer’ın devrim yaratan yeni nesil SmartTAG elektronik raf etiketleri, perakendecilere Pricer markası altında yalnızca net, okunabilir ve güvenilir fiyatlar sağlamakla yetinmiyor. Aynı zamanda perakendecilerin müşterilerine yaşattığı mağaza-içi deneyimler ile satışlarını artırmalarına ve daha güçlü promosyon mesajları sunabilmelerine olanak sağlıyor.

Mağaza ve müşteri arasında etkileşim sağlayan Pricer’ın SmartTAG elektronik raf etiketleri perakendecilere tek seferlik promosyonları mesajla iletme, mevcut stoklara ve yüzdelik indirimlere ilişkin bilgi görüntüleyebilme imkanı veriyor. Tüm bunlara ek olarak, perakendeciler müşterilerini, QR kodları kullanarak akıllı telefonlarıyla basit bir taratma ile online pazarlama kampanyalarına, yemek tarifi sitelerine, görüntüleme veya sosyal medya sitelerine yönlendirebiliyor.

Mağazalarda otomatik ve anlık olarak mağaza-içi ve online mağaza fiyatlarını güncelleme ve eşleştirme özelliğine sahip Pricer SmartTAG ile mağazalar, müşterilerine online, mağaza-içi veya mobil şekilde gerçek anlamda birleşik bir satın alma deneyimi yaşatıyor.

Her mağazanın isteklerine cevap verebilmek için bir çok seçenek sunan, kolay güncellenebilen, çeşitli ebatlarda renkli promosyon ve fiyat aralıklı LCD ekranlı SmartTAG, HD grafik etiketleriyle canlı, yüksek çözünürlüklü ekran ve yazıların daha iyi okunabilirliği sağlıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri