Taurus Murat Dalkılıç’ı ağırladı

19 Kasım 2013 Salı

Murat Dalkılıç, yeni albümüne dair tüyoları Taurus AVM’de verdi

taurus-murat-dalkilici-agirladi

Taurus AVM Murat Dalkılıç’ı konuk etti. İmza günü için gelen Dalkılıç, müzik tarzının değiştiği yönündeki iddialara da cevap verdi. Müzik tarzı için “Türkiye’nin duymaktan keyif aldığı tınıları bir araya getiriyoruz. Yani her telden çalıyoruz desek daha doğru olur” diye konuşan Dalkılıç, yeni albümüne dair de “Popüler müzikten şaşmayarak yeni albümde rock müzik ezgilerine de  yer vereceğiz. Albümde arabesk tınıları da olacak” diye konuşarak tüyolar verdi.

Konserlere göre imza günlerinin daha anlamlı olduğunu ifade eden Dalkılıç, bu etkinliklerde hayranlarıyla buluşma, sohbet etme ve fotoğraf çektirme imkânı bulduklarını söyledi.

Dalkılıç,  bugüne kadar Ankara'da çok kez sahne aldığını ancak, Taurus AVM’deki imza gününde farklı bir tecrübe yaşadıklarını belirterek, “Beni imza günümde yalnız bırakmayanlarla hayranlarımızla buluşturan ve Başkent’e çok önemli bir AVM kazandıran Taurus yöneticilerine ayrıca teşekkür ederim" dedi.

Son dönemde rock ağırlıklı müzik yaptığı iddia edilen Dalkılıç, ayrım yapmanın çok da doğru olmadığını belirtti. Dalkılıç, konuşmasına şöyle devam etti, “Tek bir müzik tarzına yoğunlaşmıyoruz. Türkiye’nin duymaktan keyif aldığı tınıları bir araya getiriyoruz. Yani her telden çalıyoruz desek daha doğru olur. Albümlerimizin içerisinde arabesk tınıları da, keman sesleri de var. Tabi ki popüler müzikten şaşmayarak yeni albümde rock müzik ezgilerine de  yer vereceğiz. Ama albümde arabesk tınıları da olacak, kemansa olmazsa olmazlarımız arasında kullandığımız bir enstrüman.  Zaten müzik bir harman ve ben de albümlerde sevenlerime bu harmanı hissettirmeye çalışıyorum.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri