Gold Adana’da 50’nci mağazasını açtı

23 Aralık 2013 Pazartesi

Büyümesini sürdüren Gold Teknoloji Marketleri’nin 50’nci mağazası Adana’da hizmete girdi

gold-adanada-50nci-magazasini-acti

Gold Teknoloji Marketleri 50’nci şubesini Adana’da açtı. Yüzde 80’e varan indirimlerle gerçekleşen açılışa Adanalı teknoloji meraklıları büyük ilgi gösterdi.

Gold’un 50’nci mağazası Adana’da açıldı. Gold’un diğer açtığı mağazalarda yaptığı gibi Adana mağazası açılışında da yüzde 80’e varan indirimlerle hizmete girdi.

Gecenin geç saatlerinden itibaren mağaza önünde sıraya giren binlerce teknoloji sever, sabah saat 8’de gerçekleşen açılışla birlikte, indirimli ürünlerden satın alabilmek için kasa önlerinde uzun kuyruklar oluşturdu. Gece yarısından beri bekleyen müşterilere çay ikram edildi. 2 bin metrekarelik kapalı alana sahip bulunan Adana Gold’da cep telefonu, televizyon, bilgisayar, tablet, fotoğraf makinesi ve kamera gibi farklı kategorilerde 10 binden fazla ürün çeşidi sunuluyor.

Adana Gold’un, Türkiye genelinde gerçekleşen tüm indirim kampanyalarını eş zamanlı olarak sunacağını belirten Pazarlama Müdürü Kılınç Orhan Erdemir, “Adana bizim için çok önemli bir lokasyondu. Buradaki teknoloji tutkunlarıyla buluşmuş olmaktan ve onların yoğun ilgisinden biz de çok mutluyuz. 2014’ün ilk yarısı bitmeden minimum 80 mağazaya ulaşmayı planlıyoruz” diye konuştu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri