TeknoSA’dan yeni bir hizmet

18 Nisan 2014 Cuma

TeknoSA, tüketicileri yeni bir hizmetle buluşturuyor. TeknoSA Web Paketleri ile kendi web sitesini ve e-ticaret platformunu oluşturmak isteyen girişimcilerin, avukat, eczacı gibi serbest meslek sahiplerinin ve işletmelerin/KOBİ’lerin hayatı çok kolaylaşacak

teknosadan-yeni-bir-hizmet

Farklı ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilmiş 10 ayrı Web Paketi, kapsamı itibarıyla sektörde bir ilk olma özelliğini taşıyor. Web sitesi ve e-ticaret platformu oluşturma, domain edinme, hosting hizmeti ve web sitesi kullanma eğitimi gibi konularda hazırlanan paketler, TeknoSA mağazaları ve teknosa.com üzerinden satılacak.

“Teknolojinin her alanında, herkese hizmet ile liderliğimizi sürdüreceğiz”
Yeni hizmet Web Paketleri hakkında bilgi veren TeknoSA Genel Müdürü Necil Oyman, “Türkiye’nin lider teknoloji perakende şirketi olarak müşteri odaklı hizmetlerimizi geliştirmeye büyük bir enerjiyle devam ediyoruz. Şimdi de önemli ihtiyaç olduğunu gördüğümüz bir alana yepyeni hizmetlerle giriyoruz. E-ticaret sitesi kurup online satış yapmak isteyen ve kendi web sitesini kuracak herkesin işini TeknoSA güvencesi ile sunduğumuz Web Paketleri ile kolaylaştıracağız.” dedi.

Oyman, değerlendirmesinde, katma değerli hizmetlerin TeknoSA’nın büyüme stratejisinde de çok önemli bir yeri olduğuna dikkat çekti ve şunları söyledi: “2014 yılını, öncü olduğumuz katma değerli hizmetler açısından atılım yılı olarak belirledik. Farklı ihtiyaçlara göre hazırlanmış Web Paketleri, kapsamı itibarıyla sektörde bir ilk. Bununla birlikte, TeknoSA olarak girişimcilere ve işletmelere özel hizmet götürmemiz açısından da önem taşıyor. Teknolojinin her alanında, ürünlere dair veya üründen bağımsız katma değerli hizmetleri, herkese sunarak bu alandaki liderliğimizi sürdüreceğiz.”

Uygun fiyata kesintisiz hizmet
Web Paketleri, sunduğu özel avantajlarla ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Hizmetin benzerlerinden ayrılan en önemli özelliği, yerinde kurulum ve eğitim hizmetinin de paketle birlikte müşterilere sunuluyor olması.

TeknoSA WEB Sitesi Yazılım Paketi kapsamında MikroWeb paketinin fiyatı 249.90 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yerinde kurulum ve eğitim hizmetleri de ek olarak alınabiliyor. TeknoSA Web Paketleri’nin içinde en dikkat çeken ürünlerden birisi olan E-ticaret sitesi paketi ise bin 99 TL. Yerinde kurulum ve eğitim hizmetinin yanı sıra hosting hizmeti ve 1 yıllık domain hakkı da paket içerisinde bulunuyor. Yerinde kurulum ve eğitim hizmetine alan tüm müşterilerin soruları 7 gün 24 saat 444 55 99 numaralı çağrı merkezinden yanıtlandırılıyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri