Ankara Optimum, Sevgililer Günü’nü etkinliklerle kutladı

Ankara Optimum Outlet, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü keyifli etkinliklerle kutladı. Ankara Optimum, bu özle günde ziyaretçilerini sürprizlerle karşıladı

Ankara Optimum, Sevgililer Günü’nü etkinliklerle kutladı

Dün (14 Şubat) evlilik yıldönümü 14 Şubat olan ve Ankara Optimum danışma hizmetlerine başvuran ilk 14 çift, Ankara HiltonSa’dan 2 kişilik romantik bir akşam yemeği kazanmanın keyfini çıkartırken, 9-14 Şubat günleri arasında en yüksek alışverişi yapan ilk 14 ziyaretçi de Altınbaş mağazasından 14 çift inci küpe kazandı.

Ünlü yazar Kahraman Tazeoğlu ile dün saat 17.00’de günün anlam ve önemine özel 14 katlı pasta kesimi gerçekleştirildi; sevgi ve aşk teması, şiir dinletisi ve imza günü ile daha da pekiştirildi.

“Optimum’da Aşk Başkadır” teması ile düzenlenen sergi ile filmlere konu olan, tüm dünyada hayranlıkla takip edilen aşk hikayelerinin kahramanlarına ait görseller ziyaretçilerin beğenisine sunulurken, kendi aşk hikayelerinin kahramanları olarak nostalji temalı fotoğraf çekim alanında çiftler, birbirinden güzel karelere poz verdiler.

8-14 Şubat günleri arasında, Sevgililer Günü etkinlikleri çerçevesinde, Ankara Optimum Sinemaları iş birliği ile gişe rekorları kıran ‘Evim Sensin’ filminin tüm seansları 6 TL’den satışa sunuldu, günün anlam ve önemine özel olarak, ziyaretçiler filmi dün ücretsiz olarak izleme imkanı buldu.